У Полтаві завтра вчетверте проведуть #MuseumSelfieDay

У Полтаві завтра вчетверте проведуть #MuseumSelfieDay, Володимир Паршевлюк

15-го січня Полтава долучиться до #MuseumSelfieDay. Це акція започаткована у 2014-му році відомою британською блогеркою та мистецтвознавицею Мар Діксон. У Полтаві SelfieDay у музеях проводять вже вчетверте. Цього року до акції долучаються комунальні музеї міста, а саме: ДІКЗ «Поле Полтавської битви», Художній музей (галерея мистецтв) ім. М. Ярошенка, літературно-меморіальні музеї І.П. Котляревського, В.Г. Короленка та Панаса Мирного. Про це повідомляють на сайті Полтавської міської ради.

Впродовж #MuseumSelfieDay відвідувачі можуть безоплатно відвідати музей та зробити у ньому фото із експонатами. Зробити фото можна на будь-який мобільний пристрій, а потім – розмістити його на своїй сторінці у соціальних мережах Facebook, Twitter, Instagram із хештегами #MuseumSelfieDay та #MSDPoltava2020. Однак під час акції потрібно дотримуватися двох умов – не використовувати при зйомці спалах (це шкодить музейним раритетам) і не використовувати селфі як інструмент політичної агітації.

Автори найкращих фото отримають не лише позитивні емоції, а ще після завершення акції будуть нагороджені інформаційно-презентаційним набором «Полтава туристична».

А ми нагадаємо вам, як робили селфі у музеї минулого року.

Полтава музей селфі фото акція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі