Оренда білборда в Полтаві

Оренда білборда в Полтаві

Реклама необхідна для того, щоб розкрутити новий бізнес або оживити старий. Зовнішня реклама - це привабливі і яскраві рекламні конструкції, які ми бачимо щодня. Розташовані білборди в Полтаві завжди там де вам потрібні, лайтбокси в центрі міста, скроли в самих людних місцях, і багато іншого. Бажаєте просунути свою компанію? В такому випадку рекомендовано звернутися за допомогою в рекламне агентство, яке тривалий час веде успішну діяльність і гарантує високу якість послуг, що надаються. При таких умовах Ви неодмінно залишитеся задоволені співпрацею.

Плюси розміщення зовнішньої реклами на бігбордах

Оренда білборда в Полтаві, фото-1 Оренда білборда в Полтаві, фото-2 Оренда білборда в Полтаві, фото-3 Оренда білборда в Полтаві, фото-4 Оренда білборда в Полтаві, фото-5 Оренда білборда в Полтаві, фото-6

Фахівці стверджують, що зовнішня реклама є одним з найефективніших видів реклами. До головних переваг зовнішньої реклами можна віднести:

1.Низька ціна. Якщо розмістити свою рекламу на білбордах, то рекламувати свою продукцію Ви можете протягом тривалого часу. Вартість розміщення реклами на білбордах в Полтаві складає в середньому 3000-4000 грн. Реклама регулярно впливає на людей. Об'єкт зовнішньої реклами стає частиною міського пейзажу. З цієї причини назва бренду швидко запам'ятовується.

2.Безліч різновидів. Існує кілька видів зовнішньої реклами - білборд, сітілайт, скрол, брандмауер, дахова конструкція, беклайт. Бажано використовувати їх комплексно. В такому випадку значно підвищується популярність Вашої компанії. При таких умовах збільшуються продажі.

3.Цільова аудиторія. Фахівці рекомендують встановлювати зовнішні реклами в тому місці, кому адресована інформація. Якщо продукцію випускають для промисловості, то потрібно розміщувати рекламу де є концентрація таких підприємств.

4.Доступність. Щоб побачити рекламне послання не потрібно докладати зусиль. Людина, яка їде на машині або чекає транспорту несвідомо бачить рекламу.

5.Добре сприймається. Люди позитивно сприймають зовнішню рекламу. Об'єкти не дратують людей, а навіть прикрашають місто.

6.Висока якість подачі інформації. Технології розвиваються щороку. Для оформлення зовнішньої реклами використовуються кращі матеріали. Крім того, застосовується висока якість друку. При таких умовах білборд яркі ті помітні.

7.Ефективність. Як показує практика, зовнішня реклама найефективніша, оскільки її видно здалеку. Добре продуманий сюжет без проблем запам'ятається.

Перед тим, як створити рекламну кампанію бажано здійснити попередні обчислення і скласти прогнози, які будуть ефективні в плані Вашої організації.

Оренда білбордів в компанії IDMedia – це найкраще рішення для Вашого бізнесу.

За більш ніж 10 років роботи компанія IDMedia продемонструвала своїм клієнтам професіоналізм і надійність. У нашому арсеналі найбільша база конструкцій для розміщення зовнішньої реклами. 100 відсоткове покриття по областям України. Понад 130000 рекламних поверхонь. Оренда білбордів ніколи ще не була такой простой. Для того щоб розмістити білборд в Полтаві або Полтавській області треба лише вибрати потрібне місто та натиснути пошук на сайті.

Ми комплексно підходимо до розміщення реклами на білбордах в Полтаві. У нас можна взяти в оренду білборд в Полтавскій області і всій Україні. Досить скористатися на нашому сайті фільтром для пошуку підходящої конструкції і визначитися з місцем її розташування. Якщо виникли додаткові питання – телефонуйте, ми відповімо на всі питання. (044) 466-53-55

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі