• Головна
  • В Україні створять реєстр педофілів: хто до нього потрапить?
15:30, 14 січня 2020 р.
Надійне джерело

В Україні створять реєстр педофілів: хто до нього потрапить?

В Україні створять реєстр педофілів: хто до нього потрапить?

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про створення реєстру педофілів. До спеціальної електронної бази даних вноситимуть інформацію про осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи і статевої недоторканості малолітньої особи. У цей реєстр будуть вносити дані не лише щодо засуджених осіб, а й про громадян, судимість яких за такі злочини вже знята або погашена. Про це повідомляють на сайті Верховної Ради.

Використовувати цей реєстр зможуть керівники прокуратур та органів досудового розслідування, прокурори, слідчі та інші уповноважені особи Національної поліції України та Державного бюро розслідувань. Крім цього, отримати інформацію про педофілів матимуть право сільські, селищні та міські голови; керівники державних адміністрацій, інших органів державної влади та місцевого самоврядування; керівники дошкільних навчальних закладів, середніх навчальних закладів, позашкільних навчальних закладів, закладів охорони здоров’я або іншої установи та організації, зобов'язаної здійснювати нагляд за малолітніми особами.

Також отримати інформацію зможе і будь-яка фізична особа щодо інформації про себе. А також будь-яка фізична особа щодо інформації про іншу особу, у разі наявності завіреної відповідно до вимог Закону України «Про нотаріат» згоди особи, щодо якої така інформація запитується».

Впродовж трьох місяців Міністерству юстиції України доручили розробити положення про Єдиний реєстр осіб. А генеральному прокурору – впродовж трьох місяців з дня початку роботи Єдиного реєстру включити до нього засуджених за статеві злочини проти малолітніх.

Нагадаємо, раніше поліцейські із Полтави виявили педофіла, який змушував дівчинку робити порнографічні фото.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#педофіли #реєстр #засуджені #малолітні #доступ #Президент #закон
Оголошення
live comments feed...