![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
14:30, 13 січня 2020 р.
Надійне джерело
У Полтаві замінили пішохідні світлофори
![У Полтаві замінили пішохідні світлофори У Полтаві замінили пішохідні світлофори](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Полтаві минулого тижня на вулиці Європейській завершили заміну пішохідних світлофорів. Замість старих ламп встановили нові LED-лампи. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив директор підприємства електромереж зовнішнього освітлення “Міськсвітло” Роман Кикоть.
“Встановили дві опори та дві секції жовтого сигналу на одному з аварійних пішохідних переходів біля Нафтобази по вулиці Половка. У планах зробити тут кнопку для ручного регулювання. Відновили в дворі біля дитячо – юнацької спортивної школи № 2 освітлення по вулиці Європейська, 9 та додатково встановили ще 2 світильники”, – пише Роман Кикоть.
Раніше ми писали На Полтавщині знайдено тіло новонародженої дитини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
05:42, 19 липня
09:39, 15 липня
19:36, 25 липня
14:50, 22 липня
16
live comments feed...