У Полтаві для дітей військовослужбовців провели «Новорічні старти»

У Полтаві для дітей військовослужбовців провели «Новорічні старти», Володимир Паршевлюк

З нагоди Новорічних свят та організації змістовного дозвілля дітей міста у період зимових канікул, Комунальний заклад Полтавський міський заклад-центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» спільно з Військовою частиною 3052 Національної Гвардії України організовали та провели спортивно-розважальне свято «Новорічні старти» на призи Діда Мороза.

У Полтаві для дітей військовослужбовців провели «Новорічні старти», фото-1 У Полтаві для дітей військовослужбовців провели «Новорічні старти», фото-2 У Полтаві для дітей військовослужбовців провели «Новорічні старти», фото-3

Тож, сьогодні, 10 січня, на базі Спорткомплексу УМВС «Динамо» 40 дітей військовослужбовців нашого міста, віком від 5 до 11 років, змагалися у веселих стартах та новорічних вікторинах. Маленькі любителі спорту розділилися на 4 команди – по 10 учасників у кожній. Протягом двох годин діти демонстрували високий рівень спритності, витривалості та командної роботи.

До програми входило 8 спортивно-розважальних естафет переважно зимово-новорічної тематики: «Ковзанки», «Хокеїсти», «Подолай перешкоду», «Збір урожаю», «Стрибки в мішку», «Новорічна», «Веселі сніжки», «Смуга перешкод». У кінці змагань до розваг були залучені і батьки учасників, які змагалися зі своїми дітьми в улюбленій зимовій грі в сніжки.

У Полтаві для дітей військовослужбовців провели «Новорічні старти», фото-4 У Полтаві для дітей військовослужбовців провели «Новорічні старти», фото-5 У Полтаві для дітей військовослужбовців провели «Новорічні старти», фото-6 У Полтаві для дітей військовослужбовців провели «Новорічні старти», фото-7 У Полтаві для дітей військовослужбовців провели «Новорічні старти», фото-8 У Полтаві для дітей військовослужбовців провели «Новорічні старти», фото-9 У Полтаві для дітей військовослужбовців провели «Новорічні старти», фото-10 У Полтаві для дітей військовослужбовців провели «Новорічні старти», фото-11 У Полтаві для дітей військовослужбовців провели «Новорічні старти», фото-12 У Полтаві для дітей військовослужбовців провели «Новорічні старти», фото-13

Гарний настрій під час перепочинку між естафетами дарували усім присутнім вихованці зразкового хореографічного колективу «Юнона», під керівництвом Алли Сітежник.

У результаті змагань, І місце виборола команда «Переможці», ІІ місце отримала команда «Сонечко», ІІІ місце посіла команда «Ворскла», IV місце дісталося команді «Динамо».

Усі учасники «Новорічних стартів» отримали солодкі подаруночки з рук справжнього Діда Мороза та Снігуроньки, а також грамоти та медалі від організаторів.

У Полтаві для дітей військовослужбовців провели «Новорічні старти», фото-14 У Полтаві для дітей військовослужбовців провели «Новорічні старти», фото-15

За матеріалом прес-служби Полтавської міської ради

Полтава свято діти військовослужбовці змагання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі