У більшості полтавських багатоповерхівок незадовільний стан протипожежної безпеки

У більшості полтавських багатоповерхівок   незадовільний стан протипожежної безпеки, Алла Широкова

Після трагічних подій у Одесі, коли сталася масштабна пожежа у одному із навчальних закладів, по всій Україні тривають перевірки дотримання протипожежної безпеки. Зокрема, і у житловому фонді. У зоні особливого ризику – будинки з великою кількістю поверхів. На Полтавщині таких налічується 38. У більшості з них мешканці не можуть почуватися спокійно, адже перевірки виявили велику кількість порушень, всього – 446. Про це йшлося сьогодні на засіданні комісії техногенної безпеки в ОДА.

У більшості полтавських багатоповерхівок   незадовільний стан протипожежної безпеки, фото-1

« - Найбільше дивує і обурює той факт, що половина порушень були виявлені попередніми перевірками, але так і не були усунуті» - кажуть в ДСНС.

Найчастіше у будинках несправний або і взагалі не працює внутрішній протипожежний водопровід, відсутня система захисту від вогню, шляхи екстреної евакуації або перекриті або захаращені.

« - І головне – на Полтавщині завершився строк дії відповідних міських програм протипожежної безпеки житлового фонду, а про нові взагалі мова не йде» - зауважують фахівці ДСНС.

У Полтаві висотних будинків 22. З них 7 – 16 поверхових, 11- 14 поверхових, 2 – 13 поверхових і 2 – 12 поверхових. На сьогодні перевірили 17 будинків. І виявили 237 недоліків. Про це складено відповідні протоколи, які донесені до відома керівників ОСББ та ЖЕО 2. Але в ДСНС наголошують: з Нового року утримання будинків, а відтак і протипожежна безпека – винятково зона відповідальності самих мешканців.

Читайте також: Вночі у Полтаві сталася пожежа у приватному секторі

Ща добу під час пожеж загинули 15 людей 

пожежа будинок безпека
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі