У міській раді Полтави розповіли, чому місто не змогло закупити контейнери для сміття

У міській раді Полтави розповіли, чому місто не змогло закупити контейнери для сміття, Володимир Паршевлюк

8-го січня у депутатській кімнаті Полтавської міської ради проводить прес-конференцію керівник комунального підприємства КАТП-1628 Тарас Бойко. Під час розмови із журналістами пояснює – чому підприємство так і не змогло у 2019-му році купити контейнери для сміття.

За словами Тараса Бойка, під час проведення тендеру підприємство виконувало всі вимоги Антимонопольного комітету. Переможцю тендеру – ТОВ «Югсталь» - відправили договір 2-го грудня. Але у відповідь отримали інший варіант угоди, з істотно зміненими пунктами. Та ще й прислали його 26-го грудня – день, коли завершувалися усі банківські операції.

Крім цього, керівник КАТП-1628 зазначив, що ті контейнери, які кілька років тому постачало місту ТОВ «Югсталь», були дуже низької якості. Усі їх доводилося переробляти. Така сама ситуація виникала у інших містах, які співпрацювали із фірмою.

-Ми не можемо використовувати кошти із бюджету, купуючи контейнери у фірми. У цієї фірми багато міст України купували контейнери, якість яких дуже низька. Я був у Кременчуці, Луцьку, Рівному. Ніде ці контейнери не стоять, - зазначив Тарас Бойко.

Тепер підприємство планує провести новий тендер. Зробити це планують, приблизно, наприкінці січня. Нагадаємо, закупити планують 1200 контейнерів для роздільного збору сміття, ще 70 – для великогабаритного сміття.

Раніше ми розповідали, що автомобіль для мийки баків "законсервували" до весни.

Полтава КАТП сміття контейнери тендер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі