Понівечений майданчик для вигулу собак у авіамістечку відремонтували

Понівечений майданчик для вигулу собак у авіамістечку відремонтували, Алла Широкова

Ми вже повідомляли, що  вчора у Полтаві невідомі вандали понівечили нещодавно відкритий майданчик для вигулу собак, який  находиться у Авіамістечку. Зокрема, вкрали чотири секції металічної огорожі і лавочку.

Сьогодні фахівці КП " Декоративні культури" ремонтували майданчик. Огорожу відновили. Один з працівників зазначив, що для придбання нових секцій потратили понад 2, 5 тисяч гривень.

Понівечений майданчик для вигулу собак у авіамістечку відремонтували, фото-1 Понівечений майданчик для вигулу собак у авіамістечку відремонтували, фото-2 Понівечений майданчик для вигулу собак у авіамістечку відремонтували, фото-3 Понівечений майданчик для вигулу собак у авіамістечку відремонтували, фото-4 Понівечений майданчик для вигулу собак у авіамістечку відремонтували, фото-5 Понівечений майданчик для вигулу собак у авіамістечку відремонтували, фото-6

Нагадаємо, ініціаторкою створення майданчика була депутат міської ради , відома у Полтаві зоозахисниця Майя Матвєєва. Але шлях до будівництва майданчика був не простим - чимало жителів мікрорайону були проти його будівництва. Аргументували це близкістю об'єкта до дитячої лікарні та пам'ятника. Нині Майя Матвєєва та її однодумці хочуть ініціювати встановлення камер спостереження біля майданчика. 

Понівечений майданчик для вигулу собак у авіамістечку відремонтували, фото-7
Понівечений майданчик для вигулу собак у авіамістечку відремонтували, фото-8

Також у авіамістечку завершують роботи , аби можна було проводити механічну чистку доріжок. 

майданчик собаки будівництво
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі