• Головна
  • Цього року на Полтавщині проведуть близько 30 обласних свят та фестивалів
13:00, 8 січня 2020 р.
Надійне джерело

Цього року на Полтавщині проведуть близько 30 обласних свят та фестивалів

Цього року на Полтавщині проведуть близько 30 обласних свят та фестивалів

Які культурно-мистецькі події очікувати на Полтавщині? Які проєкти та ініціативи реалізуватимуть в області цього року? Про план роботи Департаменту культури і туризму ОДА, ефективність використання бюджетних коштів та планування й проведення тендерних пропозицій говорили на робочій нараді очільники області з бухгалтерами та керівниками тендерних комітетів.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов закликав усіх до плідної праці.

«Культурна спадщина Полтавщини дуже велика. Одне із завдань, що ставить перед нами Президент України, – збереження української нації, єдиної та цілісної. І культура тут відіграє одну з ключових позицій. Адже саме культура об’єднує всю країну. Тож цього року всі ми маємо плідно попрацювати в цій сфері», – зазначив Олег Синєгубов.

Також голова ОДА представив присутнім свою заступницю Катерину Рижеченко, яка опікуватиметься соціальними та культурними питаннями.

«Мені  пощастило  . Адже я буду дотичною до прекрасного, мистецтва та культури й працюватиму зокрема з творчими людьми. Я впевнена, що в нас все вийде. На Полтавщині така культурна спадщина, якої немає в інших регіонах. І наша задача – зберегти, примножити її та пишатися цією красою й культурним багатством, що ми маємо», – сказала Катерина Рижеченко.

Цього року на Полтавщині проведуть близько 30 обласних свят та фестивалів, фото-1

Про основні фестивалі та заходи, які протягом року відбуватимуться на Полтавщині, розповіла директор Департаменту культури і туризму ОДА Валентина Вождаєнко.

«Нам потрібно консолідувати свої зусилля, щоб ми презентували якомога краще і себе, і свої колективи. Ми розбудовуємо всю територію нашого Полтавського краю, і нам потрібно так робити справу, щоб про кожен куточок малого села і великого міста слава линула далеко. Але ми маємо чимало й проблем, які всім разом потрібно вирішувати», – сказала Валентина Вождаєнко.

Зокрема, вже 8 січня в Полтаві відбудеться обласний фестиваль театралізованого вертепного дійства «Різдвяна феєрія». Чекають на понад 300 учасників. Свято розпочнеться в Свято-Успенському кафедральному соборі. Продовжать святкування на Театральній площі.

Також на Полтавщині проведуть обласне свято «Гребінчина світлиця», Всеукраїнський фестиваль «Зірковий час», театралізоване дійство і регіональний фестиваль театрального мистецтва «В гостях у Гоголя», обласне свято «Благословенні ви, сліди мандрівки Сковороди» та інші. Загалом цього року в регіоні відбудеться близько 30 обласних свят та фестивалів.

За матеріалами ОДа

Читайте також: У Опішні пройшов фестиваль бодіпейтінгу

У Диканці пойшов фестиваль " Пісня бузкового гаю"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#театр #афіша #вистави
Оголошення
live comments feed...