• Головна
  • Як правильно обрати зчитувач штрих-коду?
Реклама
10:55, 2 січня 2020 р.

Як правильно обрати зчитувач штрих-коду?

Реклама
Картинки по запросу выбираем считыватель штрих-кода

Картинки по запросу выбираем считыватель штрих-кода

Чи знаєте ви, як правильно вибрати зчитувач штрих-коду? Бездротовий, ручний чи, можливо, стаціонарний? У такому випадку - лазерний сканер або візуалізатор? Якщо ці умови вам не зрозумілі, радимо звернутися за допомогою до консультантів інтернет-крамниці електронного торгового обладнанняFornit за цим посиланням https://fornit.com.ua/. А поки прочитайте статтю нижче, в якій є пояснення, як вибрати найкращий зчитувач штрих-кодів для ваших потреб.

Як правильно вибрати зчитувач штрих-коду?

Важко уявити функціонування торгівлі чи складу без штрих-кодів. В даний час це одна з найпопулярніших систем маркування продукції в сучасному світі. Вони зустрічаються на продуктах у магазинах, у промисловості, бібліотеках та багатьох інших галузях. Зазвичай в них "захована" наступна інформація: назва товару, серійний номер, ціна та інші визначені дані. І саме їх читач штрих-коду розшифровує.

Як це працює?

Робота пристроїв зчитування штрих-коду заснована на розшифровці даних, що зберігаються в штрих-коді, а потім передачі їх на комп'ютер.

Сканери можуть читати 1D-коди, тобто одновимірні (так звані смуги) та двовимірні, які на білій поверхні виглядають як маленькі квадрати. Зчитування такого коду здійснюється за допомогою візуалізатора, який є сканером зору.

Принцип дії кодів однаковий незалежно від того, чи є вони одно- або двовимірними. Традиційні штрих-коди складаються з чорних смужок, які розділені білими проміжками. Світлодіодний або лазерний промінь, що надсилається від сканера, рухається по коду. Світло висвітлює точку штрих-коду, відбивається від білих проміжків між лініями, а потім поглинається ними. Світло в сканері зчитується фотодіодом. У момент відбиття від прогалин у зчитувачі генеруються сильніші електричні сигнали. Якщо відбиття немає, сигнали слабкіші. Товщина ліній є важливою, оскільки вона впливає на тривалість сигналів. Інформація, записана під час кожного імпульсу, кодується та переводиться через цифри чи інші символи через декодер, після чого надсилається на комп'ютер.

Типи сканерів.

На ринку є різні типи зчитувачів штрих-кодів. Кожна група має різні характеристики, які тісно адаптуються до програм та місць, де вони мають працювати.

Поділ можна виділити за такими ознаками, як: зв’язок, тип зчитування штрих-кодів та технологія зчитування коду. Обирайте той, який буде зручним та зрозумілим саме для Вас.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...