• Головна
  • Як обрати травматичні пістолети?
Реклама
21:55, 28 грудня 2019 р.

Як обрати травматичні пістолети?

Реклама
Картинки по запросу Як обрати травматичні пістолети?

Картинки по запросу Як обрати травматичні пістолети?

Травматичні пістолети - найпопулярніший тип з розряду «Не летальної» зброї. За рахунок високої ефективності і орієнтації на самооборону, даний тип пістолетів користується величезним попитом по всьому світу. Головною відмінною рисою травмата є використовувана гумова куля замість свинцевої. Відповідно, механізм пістолета перероблений під даний тип патронів.

Принцип дії травматичної зброї спрямований на зупинний ефект, а не на проникний і деструктивний.

Проте треба звертати увагу на багато факторів при купівлі травматичної зброї, для того щоб у разі використання вона була вам у нагоді. Тому при віборі необхідно купувати якісну зброю у надійного віробника. Купити травматичну зброю можна на сайті https://ohota.in.ua/oruzhie-i-komplektuyuschie/oruzhie/oruzhie-travmaticheskoe/, а звернувшись по телефону, менеджер вам допоможе у кращому вибору для ваших потреб.

Як вибрати травматичну зброю

Насамперед варто визначитися, чим ви збираєтеся стріляти: гумовою кулею або сльозогінним газом. Якщо вибір припав на перший варіант, необхідно вирішити, якого калібру купувати пістолет або револьвер.

Далі необхідно визначити ємність магазину, який варіюється від 5 до 17 патронів. Велика обойма збільшить вагу пістолета, що не завжди виправдовується. Варто звернути увагу на розмір рукояті зброї і довжину ствола - правильний вибір забезпечить комфорт при транспортуванні та стрільби.

Одним з найбільш важливих критеріїв вибору є вага зброї. Для того щоб вибрати резиностріл для самооборони, варто реально оцінювати свої фізичні можливості, так як стрільба з кілограмового пістолета може виявитися досить складним процесом.

Травматична зброя має різний ударно-спусковий механізм. Від цього залежить принцип дії курка і спускового гачка, їх взаємодія і взаємозалежність.

Що краще вибрати: пістолет або револьвер

Пістолети більш практичні, що досягається за рахунок великого магазину, але револьвери багато хто вважає більш привабливими і елегантними. Бойові характеристики обох примірників приблизно однакові, а з огляду на те, що в основі гільзи лежить гума, і стріляти необхідно в людину, дане питання втрачає важливість або набуває зворотний характер (чим менше забійна сила, тим краще).

Види і особливості травматичної зброї

Існує два основних види травматичної зброї: вогнепальна і газова. Перша працює за подобою бойового, тільки з гумовими кулями (ефективний на відстані 1-4 метрів). Другий тип стріляє сльозогінним газом (більш ефективний на ближніх дистанціях 1-2 метра). Гумовий тип досить небезпечний, тому миролюбним людям краще вибрати другий тип.

Залежно від збірки виділяють наступне зброю травматичної дії:

·створені на основі бойових / службових зразків (перевірена конструкція і висока надійність);

·розроблені з нуля (якість залежить від бренду, є незначний боєкомплект і дорогі боєприпаси);

·на базі газового або шумового зразка (слабка конструкція, невелика ресурс, примітивний ударно-спусковий механізм).

Травматичний вид зброї хоч і вважається не летальним, все ж до нього варто поставитися з особливою увагою. Більшість екземплярів при пострілі менш ніж з 3 метрів здатні завдати серйозної шкоди внутрішнім органам, тому використовувати їх потрібно акуратно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...