• Головна
  • Посада директора « Полтавафарм» лишається вакантною
15:30, 27 грудня 2019 р.
Надійне джерело

Посада директора « Полтавафарм» лишається вакантною

Посада директора « Полтавафарм» лишається вакантною

14 листопада Полтавська обласна рада оголосила конкурс на вакантну посаду директора комунального підприємства «Полтавафарм». Відповідне розпорядження з умовами конкурсу було опубліковане на сайті облради. Нагадаємо, до мережі « Полтавафарм» входить 213 закладів, ще кілька років тому продукція підприємства складала майже третину фармацевтичного ринку області. Але не зважаючи на це, «Полтавафарм» опиняється в кризовому стані і з мільйонними боргами. Так, за минулий рік сума боргу склала понад 4, 5 мільйони гривень.

Сьогодні вкотре відбулася конкурсна комісія на заміщення посади директора "Полтавафарм". Однак, нового директора так і не призначили. Більшості голосів не набрав жоден із кандидатів, що фактично означає оголошення нового конкурсу і повторення процедури.

« - Нам наразі потрібне негайне рішення. Думаю, ми збиратимемось з головами фракцій, з керівництвом облради і разом будемо вибудовувати позицію, щоб врятувати ситуацію і налагодити роботу на підприємстві. Ми проводили попередні консультації, ситуація дійсно критична. Нам потрібно вже зараз приймати управлінські рішення щодо можливого дофінансування "Полтавафарм", оскільки там - проблеми широкого спектру: від відсутності закупівлі ліків до невиплат заробітних плат. Утім, сьогоднішній результат демонструє незаангажованість позиції комісії, прозорість процесу і відкритість, які є принципами мого управління» - прокоментував ситуацію голова ОДА Олег Синєгубов.

Читайте також: На засіданні виконкому прийняли рішення про виділення коштів на ремонт шести закладів охорони доров'я та освіти

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#посада #кандидат
Оголошення
live comments feed...