• Головна
  • Як працюватиме під час новорічних свят міграційна служба у Полтаві?
10:30, 26 грудня 2019 р.
Надійне джерело

Як працюватиме під час новорічних свят міграційна служба у Полтаві?

Як працюватиме під час новорічних свят міграційна служба у Полтаві?

У зв’язку зі святкуванням 1 січня 2020 року Нового року, обласний апарат Міграційної служби Полтавщини матиме чотири вихідні дні – з 29 по 31 грудня та 1 січня. Натомість робочий понеділок 30 грудня буде перенесено на суботу 21 грудня, а робочий вівторок 31 грудня – на суботу 28 грудня. При цьому, робочий день 28 грудня буде скорочено на одну годину, оскільки відпрацювання буде за передсвятковий день. Графік роботи районних та міських підрозділів Міграційної служби, які у звичайному режимі працюють з вівторка по суботу, дещо відрізнятиметься.

У суботу 28 грудня районні та міські підрозділи Міграційної служби Полтавщини працюватимуть за встановленим графіком. Відповідно, 30 грудня вони матимуть вихідні дні. Натомість робочий вівторок 31 грудня для них буде перенесено на неділю 29 грудня і скорочено на одну годину – як передсвятковий день. Також вони матимуть вихідний 1 січня – на Новий рік.

В інші дні графік роботи цих підрозділів не змінюється.

Міграційна служба радить громадянам, які планують отримання адміністративних послуг у вказаний період, заздалегідь подати документи до підрозділів Міграційної служби, для уникнення можливих непорозумінь.

Читайте також: Графік роботи Екобуса у січні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#робота #вихідні #графік
Оголошення
live comments feed...