• Головна
  • Дітей з прийомних сімей та ДБСТ привітали з прийдешніми новорічними святами
14:00, 24 грудня 2019 р.
Надійне джерело

Дітей з прийомних сімей та ДБСТ привітали з прийдешніми новорічними святами

Дітей з прийомних сімей та ДБСТ привітали з прийдешніми новорічними святами

Щороку, напередодні Новорічних та Різдвяних свят, кожна дитина мріє про диво, про здійснення найзаповітніших мрій та про втілення справжньої новорічної казки. Не є виключенням і діти, які з різних причин не відчували тепла та любові від рідних батьків. Такі діти виховуються в прийомних родинах та дитячому будинку сімейного типу, що функціонують в Полтаві. Зараз у місті налічується 5 прийомних сімей та 1 дитячий будинок сімейного типу, в яких виховується 20 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Міська влада намагається всебічно піклуватися про долю дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У свою чергу Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді супроводжує прийомні родини та дитячий будинок сімейного типу, забезпечуючи належні умови для комфортного перебування дітей у нових родинах. Та, уже традиційно, Центр організовує привітання вихованців дитячого будинку сімейного типу та прийомних сімей у межах Полтави з Новорічними та Різдвяними святами.

Так, 23 грудня працівники Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді разом із секретарем Полтавської міської ради Олександром Шамотою та заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів (питання діяльності і розвитку гуманітарної сфери) Світланою Нестулею завітали до прийомних родин, щоб привітати дітей із прийдешніми святами.

Зокрема, Олександр Шамота зауважив, що головним доказом турботи про дітей є щасливі та радісні обличчя вихованців:

— Кожен має право жити у повноцінній родині. Міська влада намагається всіляко сприяти втіленню цього права в реальність. А також ми прагнемо змінити уявлення суспільства про прийомні сім'ї та надати їм відчуття підтримки. Тому що незалежно від соціального статусу родини чи матеріального рівня, усі, без виключення, сім'ї потребують уваги, турботи та мають можливість отримати бажане новорічне диво.

Дітей з прийомних сімей та ДБСТ привітали з прийдешніми новорічними святами, фото-14

Святкові герої подарували дітям гарний настрій, а солодкі подарунки та зимові кульки від Діда Мороза запалили ще радісніші посмішки на дитячих обличчях.

Заступник міського голови Світлана Нестуля наголосила:

Дітей з прийомних сімей та ДБСТ привітали з прийдешніми новорічними святами, фото-15

— Є очевидні речі: родинне тепло, увага й піклування. Наше завдання – зробити так, щоб їх мали всі полтавські діти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #міська рада #привітання #діти #подарунки
Оголошення
live comments feed...