Реклама
09:33, 21 грудня 2019 р.

Як стати стилістом?

Реклама
Картинки по запросу Професія: стиліст

Картинки по запросу Професія: стиліст

У вас є почуття моди? Ви часто ходите по магазинах зі своїми друзями і можете порадити їм гарне вбрання, що буде пасувати? Люди часто звертають увагу на ваш стиль? Ви вмієте використовувати аксесуари так, що спідниця, яка здавалася нудною, стала основним акцентом? Якщо ви відповіли "так" на всі питання, подумайте, як зробити свою пристрасть способом заробляти гроші. А можливим це стане тільки тоді, коли отримаєте диплом стиліста у школі стилістики та імеджування stylemaker, про що докладніше зможетедізнатися за посиланням https://stylemaker.kiev.ua/edu/style. Професія стиліста стає все більш популярною, адже сьогодні послугами стиліста користуються не тільки знаменитості, а й все частіше ділові люди та молоді привабливі жінки.

Ось деякі поради, які допоможуть втілити вашу мрію:

1.Шлях до професії стиліста веде через спостереження. Будьте в курсі модних тенденцій. Купуйте модні журнали, дивіться модні покази та слідкуйте за галузевими порталами.

2.Треба влаштуватися у магазин відомого бренду одягу (бажано в якомусь великому торговому центрі) та стати консультантом для покупців. Допоможіть клієнтам у виборі нарядів. Ви навчитеся спілкуватися з людьми таким чином та дізнаєтесь про різні типи фігур, а також зможете знаходити індивідуальний підхід до клієнта.

3.Почніть зі створення образів для членів вашої родини та друзів. Повільно додайте роботи до свого портфоліо. Зробіть фотографії та опишіть окремі частини вбрання.

4.Створіть модний блог. Опишіть різні тенденції моди та покажіть свою роботу, щоб отримати відгуки користувачів Інтернету. Опубліковуйте кілька записів на тиждень.

5.Більшість стилістів працюють як фрілансер, перш ніж знайти роботу в агентстві чи модному журналі. Опублікуйте свої пропозиції в Інтернеті. Налагоджуйте співпрацю з фото агенціями та модними порталами.

Для кого професія модного стиліста і які риси особистості можуть сприяти успіху в цій галузі?

Творча людина, яка любить моду, працюватиме в цій професії. Стилісти повинні бути вмотивованими, добре організованими та вміти працювати під час тиску. Вони повинні виявляти стійкість і сильну психіку, адже на їх шляху буде багато невдач - саме тому важливо забути про них і просто продовжувати. Пам’ятайте, що позитивне мислення допомагає в такому підході - незалежно від того, що трапиться, завжди потрібно докласти всіх зусиль, щоб зробити щось фантастичне. Ключ - любити те, що ти робиш.

Джерело: https://stylemaker.kiev.ua/edu/style


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...