• Головна
  • У Полтаві тривають навчання з пожежної безпеки
12:30, 23 грудня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві тривають навчання з пожежної безпеки

У Полтаві тривають навчання з пожежної безпеки

23 грудня у Полтавській загальноосвітній школі №23 відбулися показові навчання з пожежної безпеки. Практичні навчання з евакуації у разі виникнення надзвичайної ситуації (в даному випадку пожежі) для учнів навчального закладу провели працівники ГУ ДСНС України в Полтавській області на виконання постанови Кабінету Міністрів України та доручення Прем’єр-міністра України, у зв’язку з нещасним випадком, що трапився в Одесі.

Начальник Полтавського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області полковник служби цивільного захисту Сергій Пругло зазначає, що такі навчання зараз активно впроваджуються у роботу спеціалістів ДСНС та мають важливе значення для нормальної життєдіяльності міста:

— Перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей проводяться систематично. Ми працюємо за налагодженим алгоритмом: спочатку перевіряємо документацію, потім спрацювання пожежної сигналізації і відпрацьовуємо практичні заходи з евакуації навчального персоналу і дітей. Окрім цього, ми навчаємо дітей користуватися засобами пожежогасіння.

У Полтаві тривають навчання з пожежної безпеки, фото-6

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота запевняє, що проведення навчань з пожежної безпеки вагома — частина звичного функціонування усіх систем діяльності суспільства у Полтаві:

— Необхідно відпрацьовувати навички поводження під час надзвичайних ситуацій педагогічних працівників, учнів та будь-яких фахівців, що працюють з великим оточенням людей. Краще ми витратимо деякий час на навчання та будемо готові до можливих наслідків, і в результаті збережемо життя й здоров’я людей. Такі навчання будуть проводитися у якомога більшій кількості закладів Полтави. Ми маємо створити всі належні умови, щоб жодна трагічна подія більше не повторилася. Тому, якщо ми прагнемо жити в безпечній країні, маємо починати з безпечного міста.

У Полтаві тривають навчання з пожежної безпеки, фото-7

Як зауважив начальник управління освіти Полтавського міськвиконкому Юрій Матвієнко, у місті проводять подібні навчання у закладах освіти для того, щоб кожен учень та кожен педагогічний працівник знав, як потрібно діяти під час пожежі та, насамперед, як запобігти її виникненню.

Показові навчання фахівці ДСНС провели оперативно: за 4 хвилини всіх учнів та педагогічний колектив вивели зі школи, перевірили роботу системи протипожежної безпеки, а також дали можливість дітям спробувати себе у ролі пожежника, працюючи із вогнегасником.

Публікацію створено за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#навчання #пожежна безпека #школи
Оголошення
live comments feed...