• Головна
  • Скільки потрібно купити керамічної черепиці для монтажу покрівлі?
Реклама
06:12, 20 грудня 2019 р.

Скільки потрібно купити керамічної черепиці для монтажу покрівлі?

Реклама
Картинки по запросу Черепица керамическая: как выбрать хорошие кровельные материалы?

Картинки по запросу Черепица керамическая: как выбрать хорошие кровельные материалы?

Передбачається, що при покупці керамічної черепиці, її потрібно взяти приблизно на 15% більше, ніж випливає з вимірювання схилів даху. Це незначне перевищення, тому що тільки невелика кількість черепиці зажадає різання. Якщо дах не має кошика і хребтів, то можна постаратися укласти черепицю так, щоб не різати жодної плитки.

Пройшовши по посиланню https://evrokrovlya.com.ua/krovelnyie-meterialyi/keramicheskaya-cherepitsa/brand-roben/, ви зможете дізнатися все про вибір покрівельних матеріалів і вигідно придбати керамічну черепицю для монтажу даху вашого будинку!

Керамічна плитка: герметичність

Захист від води і опадів - це основне завдання кожного покрівельного покриття. Будь-які проблеми з герметичністю випливають з непрофесійності покрівельників. Через керамічну черепицю, вода не протікає. Водопоглинання керамічної черепиці звичайної становить до 8%, а глазурованої - нижче 5%. Хоча покриття укладають вільно, без герметизації з'єднань, верхні ряди перекривають нижні, так що вода, що стікає з даху, не протікає через дахове покриття.

Термін придатності керамічної черепиці

Це параметр, який не може бути відображений за допомогою якихось коефіцієнтів або числових значень. Ніколи до кінця не відомо, наскільки міцним виявиться покриття покрівлі - на це впливає також безліч факторів, таких як турбота про дах, погодні умови, розташування будинку, покриття даху, а також ретельність укладання. Єдиний корисну пораду у визначенні терміну служби матеріалу для покриття дах - час дії гарантії. Для керамічної черепиці гарантія становить від 30 до 50 років. Потрібно, однак, перевірити, на що саме поширюється 50-річна гарантія і які умови необхідно виконати, щоб мати можливість скористатися нею.

Найпростіший спосіб розібратися в довговічності покриття, поспостерігати за дахами старих будинків. Навіть через кілька десятків років керамічна черепиця непогано виглядає, хоча і може бути покрита мох або водоростями.

Простота ремонту і модернізації керамічної черепиці

Пошкоджену керамічну черепицю можна без проблем обміняти на нову, а демонтаж частини покриття для виконання ремонту шарів, прихованих під нею, не викликає особливих труднощів. Якщо ви хочете змонтувати мансардне вікно в даху, критою керамічною черепицею, то її легко можна розібрати, а після установки вікна досить просто укложіть її навколо отвору, зберігаючи при цьому герметичність покриття.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
На Полтавщині п’ять військовослужбовців отримали від держави 1,3 мільйона гривень на розвиток власної справи
Катерина Ямщикова пояснила, чому у Полтаві призупинили реорганізацію медичних закладів (ВІДЕО)
У Полтаві пропонують збудувати індустріальний парк, який забезпечить економічний та промисловий розвиток міста
У Полтаві на «Хитрому» ринку картоплю, кавуни та зелень продають від 5 гривень, а яблука та груші обійдуться в 10 грн за кіло
Оголошення
live comments feed...