• Головна
  • Переобладнання мікроавтобусів
Реклама
21:43, 19 грудня 2019 р.

Переобладнання мікроавтобусів

Реклама
Картинки по запросу Переобладнання мікроавтобусів

Картинки по запросу Переобладнання мікроавтобусів

Ви власник мікроавтобуса і хочете зробити комплексне переобладнання? Поспішаємо вас порадувати! Компанія «Люкс Центр» в Бердичеві готова надати вам такі послуги на професійному рівні! Перейдіть по посиланню: https://luxcenter.com.ua/, і ознайомтеся з видами послуг, вартості та подивіться вже готові роботи в портфорліо. Якщо ви шукаєте якісний і відповідальний підхід до роботи, але з більш особистої і дружньою атмосферою, ви його знайшли. Ми використовуємо тільки якісне обладнання та матеріали, і гарантуємо, що ви отримаєте першокласний сервіс.

У комплекс послуг входить:

·Переобладнання вантажного типу мікроавтобуса в пасажирський, туристичний;

·Перетяжка та обшивка салонів якісними матеріалами з урахуванням ваших уподобань; обшивка салонів в люксовому варіанті;

·Кузовні роботи, монтаж електрообладнання, опалення, системи кондиціонування;

Компанія «Люкс Центр» пропонує вам більшість послуг з технічного обслуговування і переоснащення вантажних і пасажирських мікроавтобусів. Ми проводимо зварювальні роботи, проводимо комп'ютерну діагностику, готуємо автомобілі до переобладнання. Ми можемо запропонувати обшивку з металу, пластику, дерева, тканини та інших оздоблювальних матеріалів. Створюємо мобільні, легко монтуються додаткові сидіння, полиці, відсіки для зберігання.

Чому ми?

1.За цей час компанія розробила власну технологію розробки, яка постійно вдосконалюється і впроваджує ринкові новинки з урахуванням індивідуальних потреб наших клієнтів. Беручи до уваги важливу роль не тільки залучення клієнтів, але і їх утримання, ми піклуємося об ефективному сервісі і обслуговуванні. Ми підходимо до кожного клієнта індивідуально, консультуємо і проявляємо гнучкість. Ми надаємо гарантію на всі види робіт і конструкції, які ми виробляємо.

2.Стандарт нашої компанії - комплексне обслуговування клієнтів і контроль якості на кожному етапі виробництва.

Важливою перевагою, є те, що ми можемо не тільки переробити автомобіль, але і оформити відповідні документи і дозвіл по переобладнанню. Стратегія спрямована на комплексне і високоякісне обслуговування клієнтів за рахунок інтенсивного розвитку і оперативності виконання робіт. Будемо раді співпраці!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...