• Головна
  • У Полтаві міська рада збере окрему комісію, щоб вирішити питання переповнених дитсадків
14:30, 19 грудня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві міська рада збере окрему комісію, щоб вирішити питання переповнених дитсадків

У Полтаві міська рада збере окрему комісію, щоб вирішити питання переповнених дитсадків

19-го грудня під час засідання «освітянської» комісії міської ради депутати зокрема розглядають питання переповнених садків у мікрорайонах «Сади-2» та Огнівка.

У Полтаві міська рада збере окрему комісію, щоб вирішити питання переповнених дитсадків, фото-1

Заслуховують інформацію начальника управління освіти Юрія Матвієнка, який підтверджує, що НВК №16  на Огнівці при максимальній наповнюваності у 133 дитини групи відвідують 194 дітей. А яслі-садок №37, розташований у Садах-2 при проектній потужності у 222 місця відвідують 449 дітей.

У Полтаві міська рада збере окрему комісію, щоб вирішити питання переповнених дитсадків, фото-2

Одними із варіантів вирішення проблемної ситуації Юрій Матвієнко називає відкриття 14-ої групи у дитсадку №37, що дасть додаткових 20 місць, а також проведення добудови на три групи до НВК №16.

Ці пропозиції викликають обговорення у присутніх депутатів. Так, депутат від БПП Олексій Глазов констатує, що кількість дітей у місті постійно збільшується, тому потрібно проводити добудову.

Депутат від «Батьківщини» Юрій Бойко запропонував проаналізувати хоча б найближчу перспективу у кілька років, інакше можна буде витрати кошти на добудову, а кількість дітей зменшиться.

Голова комісії Олександр Кудацький підтримав колегу. І запропонував зібрати окрему комісію, яку повністю присвятити перспективам усіх дитячих садків та шкіл міста.

Нагадаємо, раніше на сайті Полтавської міської ради з’явилися одразу кілька петицій, щодо необхідності будівництва дитячих садків у мікрорайонах Сади-2 та Огнівка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...