• Головна
  • Із засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики
17:40, 18 грудня 2019 р.
Надійне джерело

Із засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики

Із засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, регламенту, депутатської етики ...

Сьогодні, 18 грудня, під головуванням депутата Полтавської міської ради Анатолія Клименка, відбулося засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики.

Першочергового під час засідання, депутати обрали секретаря комісії: ним став депутат міської ради Тарас Бойко.

Так, члени комісії попередньо розглянули ряд проєктів рішень позачергової двадцять дев’ятої сесії міської ради сьомого скликання та поточних питань. Низка з них стосувалася відповідності електронних петицій та порядок їх розгляду, внесення змін до програми «Безпечне місто» на 2016 – 2023 роки, програми технічного забезпечення проведення сесійних засідань Полтавської міської ради на період 2019-2020 роки, програми впровадження системи електронного документообігу в Полтавській міській раді та її виконавчих органах на період 2019-2020 роки, тощо.

Серед іншого, депутати розглянули і лист командира військової частини 3052 Національної гвардії України Сергія Регеди щодо виділення коштів на проведення ремонту асфальтового покриття на території очолюваної ним частини. Однак, члени комісії дане питання відправили на довивчення та доопрацювання, після чого знову розглянуть його повторно на черговій постійній комісії.

Попередньо депутати обговорили і проєкт рішення про затвердження Програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування м. Полтава на 2020 рік. Також підтримали звернення депутатів Полтавської міської ради до Президента України та Верховної ради України щодо вимог розслідування вбивства Катерини Гандзюк та нападів на громадських активістів. У підсумку, дані проєкти рішення членами постійної комісії були рекомендовані на розгляд сесії.

Рекомендували на розгляд сесії і міські комплексні цільові програми, зокрема: «Підтримка соціальних гарантій військовослужбовців та організація допомоги військовим частинам, установам Збройних Сил України та інших військових формувань, підприємствам, установам і організаціям м.Полтави, які залучаються до територіальної оборони та мобілізаційної підготовки на 2020-2022 роки та затвердити в новій редакції міську цільову Програму боротьби зі злочинністю та профілактики правопорушень на 2016-2020 роки та затвердити порядок проведення міського конкурсу.

Публікація створена за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міська рада #Полтава #комісія #Клименко
Оголошення
live comments feed...