• Головна
  • Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради: основні заходи з підготовки цивільного захисту у місті, тарифи на теплову енергію та тимчасове перекриття руху транспортних засобів
17:15, 18 грудня 2019 р.
Надійне джерело

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради: основні заходи з підготовки цивільного захисту у місті, тарифи на теплову енергію та тимчасове перекриття руху транспортних засобів

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради: основні заходи з підготовки цивільного захисту у місті, тарифи на теплову енергію та ти...

Сьогодні, 18 грудня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету, яке провів секретар міської ради Олександр Шамота. Під час засідання було ухвалено ряд важливих питань для життєдіяльності міста.

Так, начальник управління з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Володимир Леонов доповів, що на виконання вимог Кодексу цивільного захисту України та з метою підвищення ефективності заходів запобігання і реагування на надзвичайні ситуації, захисту населення при виникненні надзвичайних ситуацій необхідно затвердити план основних заходів на цивільного захисту м. Полтава на 2020 рік. Окрім того, згідно з проектом рішення начальникам міських спеціалізованих служб цивільного захисту, керівникам установ, організацій та підприємств міста до 20.01.2020 доручено розробити календарні Плани основних заходів цивільного захисту на 2020 рік. Члени виконкому дане рішення ухвалили одноголосно.

Серед рішень, які були ухвалені на виконкомі, рішення про обмеження руху транспорту 29 грудня 2019 року на маршруті проведення напівмарафону «Полтавська зима». Заступник начальника відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку Сергій Шпак доповів, що розглянувши звернення ТОВ «НЬЮРАН» з метою гарантування безпеки дорожнього руху під час проведення міжнародного бігового заходу Управлінню патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України відповідно до вимог чинного законодавства та наданих повноважень доручено забезпечити обмеження руху транспорту та безпеку дорожнього руху 29.12.2019 з 10:00 до 14:00 згідно з маршрутом проведення напівмарафону і забігів. Також у зв’язку з проведенням даного марафону ухвалили рішення щодо тимчасового припинення руху транспорту на вулиці Гоголя. Мова йде про припинення руху засобів з 18:00 28.12.2019 до 17:00 29.12.2019 на ділянці вулиці Гоголя (від вулиці Небесної Сотні до вулиці Пилипа Орлика). Об’їзд транспорту на цей час здійснювати вулицями Небесної Сотні, Пилипа Орлика, Стрітенською і прилеглими до них.

Також, під час засідання ухвалили рішення «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ТОВ «УКРСПЕЦТЕПЛО», про заселення та зміну статусу жилих приміщень, про утворення комісій для визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді ТОВ «Супра ЛТД», внаслідок порушення земельного законодавства за користування земельною ділянкою на вулиці Дружби, 5, ТОВ «ЕКО» – на бульварі Євгена Коновальця, 2 та ПП «Мерисистема» на вулиці Михайла Грушевського, 21.

Серед іншого, члени виконкому ухвалили рішення щодо внесення змін до Регламенту роботи виконавчого комітету Полтавської міської ради та щодо основних заходів з нагоди новорічних та Різдвяних свят.

Публікація створена за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міська рада #Полтава #Шамота #тарифи
Оголошення
live comments feed...