• Головна
  • Представник Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» у складі української делегації взяв участь у конференції, ініційованій Британською Радою
15:00, 18 грудня 2019 р.
Надійне джерело

Представник Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» у складі української делегації взяв участь у конференції, ініційованій Британською Радою

Представник Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» у складі української делегації взяв участь у конференції, іні...

Науково-педагогічні працівники Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» з 2014 року є активними учасниками проекту Британської Ради «Англійська для університетів»: «Роль англійської мови у вищій освіті».

У жовтні цього року Британська Рада (British Council) провела міжнародну конференцію у рамках програми «Вища освіта для працевлаштування» («Higher Education for Employability»). Від Національного університету імені Юрія Кондратюка у роботі конференції взяв участь доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Олександр Петраш.

«Вперше в Ташкенті ми зібрали 120 політиків, дослідників, науковців, практиків та студентів з восьми країн, щоб обговорити важливу тему ролі англійської мови у вищій школі та її впливу на працевлаштування випускників», – зазначає Саммер Ся, програмний директор Британської Ради. – «Це перший із трьох щорічних політичних форумів, які ми запланували провести у рамках нашої регіональної програми «Вища освіта для працевлаштування»… Ми вже у цьому швидкісному поїзді, але разом можемо зробити цю подорож більш плавною та приємною. Я чекаю з нетерпінням зустрічі на форумі наступного року в Туреччині, де ми будемо вивчати сферу забезпечення якості викладання та вирівнювання навчальних програм відповідно до ринку праці».

До участі у конференції були запрошені представники міністерств освіти, національних та міжнародних освітніх агенцій, освітяни з Великої Британії та семи країн-учасниць програми (Вірменії, Грузії, Азербайджану, Казахстану, Узбекистану, України та Туреччини). Учасники обмінювались досвідом та обговорювали роль англійської мови у вищій освіті.

«Так, принцип дуальної освіти, синергія наукових напрямків та максимально широка участь представників промисловості в освітньому процесі, були високо оцінені колегами-освітянами країн-учасниць проекту. Заходи і організаційні підходи, які використовує наш навчальний заклад для працевлаштування випускників, зацікавили іноземних колег», – розповів Олександр Петраш. – «Головною темою обговорення став вплив англійської мови на успішність працевлаштування випускників університетів. Особливу роль у цьому контексті відіграє стрімке поширення методики EMI (викладання фахових дисциплін англійською мовою) у 46-ти країнах світу. Наразі найбільш актуальним є питання контролю якості навчання за методикою EMI та забезпечення ефективного працевлаштування випускників».

Ці питання були більш детально розглянуті під час круглих столів та воркшопів у рамках 2-денної конференції.

За результатами конференції визначені пріоритети нового проекту:

- стан англійської мови у вищій освіті;

- якість викладання;

- приведення результатів навчання у відповідність до потреб ринку праці.

Саме у цих напрямках працюватимуть представники країн-учасниць проекту. На адресу нашого університету надійшли пропозиції щодо міжнародної академічної співпраці.

Раніше ми писали, що студентка Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" Ірина Лобко вийшла до фіналу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #політехніка Кондратюка #полтавська політехніка #конференція #британська рада
Оголошення
live comments feed...