• Головна
  • У Полтаві учасниці Ліги Греко-Католицьких жінок провели благодійний еко-ярмарок для збору коштів для дітей-сиріт та дітей Центру реабілітації
11:30, 16 грудня 2019 р.

У Полтаві учасниці Ліги Греко-Католицьких жінок провели благодійний еко-ярмарок для збору коштів для дітей-сиріт та дітей Центру реабілітації

У Полтаві учасниці Ліги Греко-Католицьких жінок провели благодійний еко-ярмарок для збору коштів для дітей-сиріт та дітей Центру реабілітації

15 грудня при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ у м. Полтаві членкині Ліги Греко-католицьких жінок та молодіжна спільнота «Українська молодь — Христові» провели ярмарок кулінарної еко-випічки та різдвяних еко-прикрас ручної роботи.

Настоятель Свято-Троїцького храму УГКЦ у Полтаві отець Юрій Кролевський щиро радіє різним благодійним ініціативам зі соціальною складовою, які організовують полтавські парафіяни вже не вперше цього року:

— Цього року, окрім кулінарної випічки, наші жінки створили ще творчу майстерню з виготовлення різдвяних прикрас ручної роботи з натуральної екосировини, якими полтавці зможуть прикрасити свої оселі.

Подібні еко-ярмарки греко-католики Свято-Троїцького храму УКГЦ проводять щонайменше двічі на рік. Виручені кошти спрямовують на благогодійну діяльність.

Зокрема, як і минулого року кошти з різдвяної ярмарки спрямують на подарунки для дітей, які проходять лікування у Полтавському реабілітаційному центрі та для дітей-сиріт Будинку Милосердя у селі Деменки, яким опікуються монахині Св. Вінкентія.

У Полтаві учасниці Ліги Греко-Католицьких жінок провели благодійний еко-ярмарок для збору коштів для дітей-сиріт та дітей Центру реабілітації, фото-1

Одна з лідерів полтавського осередку Ліги Греко-Католицьких жінок Юлія Бойчук розповідає, що досвід минулого року показав — подібні прикраси та іграшки ручної роботи користувалися великим попитом та популярністю серед парафіян:

— Тому цього року ми вже вирішили системно та згуртованіше підійти для того, щоб зробити більше прикрас для ярмарку у нашій парафії.

Цього року при Свято-Троїцькому храмі відбувся найбільший ярмарок як усі попередні роки. До випічки долучилося багато жінок парафії, які доклалися до цього і часом, і коштом.

У результаті акції зібрали 3660 грн, якщо вирахувати вартість затрачених продуктів. Ці кошти підуть на подарунки до Дня Святого Миколая для дітей сиріт та дітей з Полтавського Центру реабілітації.

За матеріалами Прес-служби парафії Пресвятої Трійці УГКЦ у Полтаві

Раніше ми писали Афіша культурно - мистецьких заходів на тиждень

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#благодійність #ярмарок допомога
Оголошення
live comments feed...