
12:30, 14 грудня 2019 р.
Надійне джерело
На Полтавщині планують створити новий Військовий ліцей

- На виконання програми національно-патріотичного виховання дав доручення департаменту освіти і науки опрацювати питання щодо створення нового Військового ліцею, - зазначає голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов на своїй сторінці у Фейсбуці.
В області немає жодного діючого спеціалізованого навчального закладу, окрім Кременчуцького ліцею, із посиленою військово-фізичною підготовкою. Тож створення такого ліцею дасть можливість його вихованцям бути зарахованими до вищих навчальних закладів правоохоронного та безпекового профілю та зробити військову кар'єру.
Є пропозиція створити військовий ліцей на базі Гадяцького дитячого будинку, щойно його 18 вихованців будуть влаштовані до закладів сімейних форм виховання.
Раніше ми писали, що у Полтаві обрали кращі учнівські проєкти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
09:24, 19 грудня
10:22, 22 грудня
00:00, 18 червня
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня