• Головна
  • Шамота: цьогорічну ділянку траси М03 закінчать до кінця тижня
16:00, 13 грудня 2019 р.
Надійне джерело

Шамота: цьогорічну ділянку траси М03 закінчать до кінця тижня

Шамота: цьогорічну ділянку траси М03 закінчать до кінця тижня

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота та голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов перевірили виконання робіт на відрізку траси Київ-Харків у межах міста. Наразі автодорожники тут розпочали укладати фінальний шар асфальтобетону.

За словами Олександра Шамоти, на умовах співфінансування з міського та обласного бюджетів це питання вдалося довести до фіналу. Останній транш місто перерахувало агентству нацдоріг буквально минулого тижня. Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов розповідає: до кінця тижня все має бути готово.

Шамота: цьогорічну ділянку траси М03 закінчать до кінця тижня, фото-4

— Зараз ми закінчимо харківський напрямок. Щоб добудувати цю ділянку, в нас залишиться лише ділянка від Полтави на Київ. Ми плануємо ці роботи розпочати на весні 2020 року. Для цього ми теж заклали відповідні кошти у бюджет Полтавської області. За умов співфінансування, я гадаю, що ми це зробимо, — зазначив губернатор. — Зараз ми бачимо, що для міського бюджету це велика сума, тому розглядаємо альтерантивні варіанти залучення державного бюджету.

Олександр Шамота також зазначив, що фінансувати магістраль державного значення тільки з міського та обласного бюджету несправедливо, тому будуть звертатися і до Кабінету Міністрів України, аби надали фінансову допомогу. Зізнається: лише місцевими силами дуже складно вирішити це питання у відповідний термін. Та додає: добре, що обидві сторони розуміють, що це дійсно об'єкт спільного фінансування.

Шамота: цьогорічну ділянку траси М03 закінчать до кінця тижня, фото-5

— Це – «артерія», яка веде на Схід, «артерія», яка веде через місто Полтава. 80% руху транспорту, який є зараз по цій трасі, це багатовантажний транзитний транспорт, який проходить через Полтаву. Відповідно, держава має допомогти в цьому випадку, для того, щоб ми могли запустити цей відрізок вчасно. Я вважаю, що перекладати це виключно на плечі полтавців несправедливо і нечесно.

За словами секретаря міськради, цю проблему почали вирішувати ще минулого року. І наразі вже є дві готові ділянки. Одна ця, інша від вулиці Європейської до Серьогіна. За словами директора Агентства місцевих доріг Полтавської області Олексія Басана, працювати у цей погодній режим вони можуть. Він говорить: температура укладки асфальту – 170-180 градусів.

— Є спеціальні просадки, які розширюють температуру укладання, дозволяють працювати у цей температурний режим. На сьогодні 1-2 градуси, трішки похолодало. Вже завершуємо основні роботи. Думаю, завтра-післязавтра закінчаться маленькі з'їзди.

Загалом кошторис ремонту автодороги «Київ-Харків» у межах Полтави складає близько 200 мільйонів гривень. 90 вже використали. Ще 110 мільйонів обласна та міська влада забюджетують на наступний рік.

За матеріалом прес-служби Полтавської міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #траса #ремонт. інпекція #міська рада #фінансування
Оголошення
live comments feed...