• Головна
  • На Полтавщині відкрили пляж для людей з обмеженими фізичними можливостями
11:11, 3 серпня 2009 р.

На Полтавщині відкрили пляж для людей з обмеженими фізичними можливостями

Сьогодні у Полтаві на території пляжу Октябрського району відкрилася зона відпочинку для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Тут інваліди зможуть відпочити, а також скупатися у спеціальному надувному басейні. Але найголовніше – тепер вони матимуть місце для необхідного їм спілкування і проведення різноманітного дозвілля. Участь у відкритті нового пляжу взяли заступник міського голови Тамара Плужник , голова профільної депутатської комісії Сергій Гершкович , представники інвалідських організацій.

За даними прес-служби міської ради, в рамках Програми соціального забезпечення та соціального захисту «Турбота», фінансову підтримку отримали програми громадських організацій інвалідів, зокрема, Полтавському фізкультурно-спортивному клубу інвалідів «Візок» (голова – Сергій Чумак). У конкурсі ця організація презентувала проект «Спортивно-оздоровчий табір відпочинку для людей з обмеженими фізичними властивостями», пишуть "Новини Полтавщини".

Цій громадській організації й були виділені кошти з міського бюджету на суму 32 тис. грн. Клубу надали дозвіл також на оренду приміщення міської комунальної власності на вул. Сакко, 59-В, загальною площею 40 кв.м. для реалізації проекту до 30 грудня 2011 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...