• Головна
  • У Полтаві презентують скульптурний проект «Фіксуючи моменти»
19:00, 10 грудня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві презентують скульптурний проект «Фіксуючи моменти»

У Полтаві презентують скульптурний проект «Фіксуючи моменти»

З 12 грудня по 2 лютого у Полтаві в центрі сучасного мистецтва JUMP презентується скульптурний проект «Фіксуючи моменти» українського скульптора Олексія Золотарьова (Oleksii Zolotariov).

“Об’єкти тривимірного мистецтва мають особливий статус - вони інтегруються в простір людини в буквальному сенсі. Тому важливо враховувати потужність з якою такі речі можуть донести до глядача інформацію через образ, матеріальність, фізичні характеристики."

"Робота з пам’яттю часто доручалась саме тривимірним об’єктам. Роль пам’ятника скульптура грала як мінімум 70 років до завершення тоталітарної ери нашої держави. Тепер, в умовах деполітизації, важливо знайти нові орієнтири, нові цінності, нові якості в яких може виступити сучасна скульптура.”

У проекті «Фіксуючи моменти» Олексій Золотарьов торкнувся теми Інтерференції, досліджуючи те, як в умовах перенасичення інформацією у сучасних людей іноді просто немає персонального вибору – вони запам’ятовують те, що їм нав’язують та забувають те, що їх спонукають забути.

ВХІД ВІЛЬНИЙ.

Раніше ми писали, що у Галереї мистецтв відкрили виставку Народного художника Володимира Колеснікова « Koles. Життя в мистецтві»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виставка #скульптура #Полтава #галерея jump #Олексій Золотарьов #фіксуючи моменти
Оголошення
live comments feed...