• Головна
  • Заморський шлюб: особливості отримання візи дружини
Реклама
10:53, 5 грудня 2019 р.

Заморський шлюб: особливості отримання візи дружини

Реклама
Картинки по запросу Заморский брак: особенности заключения брака с итальянцем

Картинки по запросу Заморский брак: особенности заключения брака с итальянцем

Напевно кожна дівчинка в дитинстві мріяла про заморському принца, який приїде на прекрасному коні і відвезе її в далекі райські країни, де вічне літо і вдосталь різних приємних дрібниць, на зразок комфортабельного замку і коштовностей, дорогих автомобілів та шуб. Подорослішавши, дівчинка розуміє казковість деяких ілюзій, але бажання знайти гідного супутника життя залишається незмінним, саме тому коло пошуку нареченого максимально розширюється, і в один прекрасний момент відбувається заручини або укладення шлюбу з іноземним громадянином. Але якщо відкинути рожеві мрії і ілюзії, на перший план виходять побутові та організаційні моменти, наприклад такі як оформлення документів, а саме візи дружини. За допомогою послуг кваліфікованого адвоката https://marry.in.ua/page/viza_zheny процес оформлення документів пройде без накладок, в максимально стислі терміни.

Процес оформлення візи дружини простий тільки на перший погляд, але насправді таїть в собі масу підводних каменів і непередбачених аспектів, знання яких допоможе уникнути зайвої тяганини і нервування. Так уже повелося, що кожна країна висуває свої вимоги до укладення шлюбу з іноземцями і переїзду на постійне проживання подружжя. Особливо посилилися вимоги в 90ті роки, коли потік наречених і шукачів щастя рушив з території країн СНД на захід.

Знання нюансів і кваліфікована допомога професіонала допоможе досягти поставленої мети без особливих тимчасових і фінансових втрат. За допомогою послуги "Шлюб за 24 години все включено" ви отримаєте масу переваг:

• документи потенційного чоловіка перевіряються на відповідність законодавству України заздалегідь, що дозволяє уникнути сюрпризів і неприємностей по приїзду в Україну;

• оформлення пакету документів без тяганини і біганини в одному офісі, в нього входять різні переклади, нотаріальне засвідчення документів, організація укладення шлюбу в ЗАГС, легалізація та переклад свідоцтва про шлюб;

• фіксована оплата за фактом виконаних робіт, а не передоплата як у багатьох агентствах-одноденки;

• повний захист персональних даних і конфіденційність;

• дотримання всіх норм і законів України;

• консультації з потрібних суміжних питань, таким як шлюбний контракт і виїзд дітей на постійне місце проживання.

Не відкладайте щасливі моменти вашого життя через острах бюрократичну тяганину, ми допоможемо вам знайти довгоочікуване щастя і отримати візу дружини!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...