• Головна
  • У Полтаві відкрилася виставка робіт Ольги Пілюгіної «Сад пісень»
10:00, 9 грудня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві відкрилася виставка робіт Ольги Пілюгіної «Сад пісень»

У Полтаві відкрилася виставка робіт Ольги Пілюгіної «Сад пісень»

Виставку відкрили у Центрі сучасного мистецтва Полтавського Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», де Ольга віднедавна почала викладати. У експозиції виставки – гобелени, над якими вона працювала останні кілька років.

Ольга Пілюгіна – особистість знана у мистецьких колах України та світу. Її виставки пройшли у десятках країн, а роботи розлетілися по усих континентах. Вона член Національної спілки художників України та Національної спілки майстрів народного мистецтва України, стипендіат Президента України, володар Гранту Президента України. Усих регалій та звань Ольги не злічити. А ще вона – представниця династії Пілюгіних, знаної решетилівської родини.

«- Я зростала у творчому середовищі, то ж займатися мистецтвом для мене було якось природньо, розвивалася як художник з дитинства, для мене це було логічно. Перший гобелен я створила у одинадцять років, це був перший гобелен за власним моїм ескізом» - пригадує майстриня.

У Полтаві відкрилася виставка робіт Ольги Пілюгіної «Сад пісень», фото-1

« Виставки для кожного художника дуже важливі. На один килим йде від кількох місяців до року. Але паралельно я можу працювати над декількома роботами. Красу, тепло, любов повинні нести світові художні твори» - каже Ольга Пілюгіна.

Художниця займається килимарством вже двадцять п’ять років. Каже, що відчула потребу передавати свій досвід іншим. Тому і погодилася на пропозицію працювати в «Полтавській політехніці».

У Полтаві відкрилася виставка робіт Ольги Пілюгіної «Сад пісень», фото-2

« - Ми пишаємося тим, що Ольга наша випускниця, пишаємся її творами і тепер радіємо, що вона стала частиною нашого колективу» - говорить ректор закладу Володимир Онищенко.

У Полтаві відкрилася виставка робіт Ольги Пілюгіної «Сад пісень», фото-3

« - Це і радісно і відповідально, адже колись я тут навчалася. І ось тепер буду викладати. Коли ректор Володимир Онищенко запросив мене тут працювати це було і хвилююче і несподівано. Хочу передавати свої знання студентам» - каже художниця.

Раніше ми писали У Полтаві відкрили виставку  Володимира Колеснікова

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#художниця #виставка #експозиція
Оголошення
live comments feed...