«Волонтер року»: у Полтаві нагородили переможців щорічного міського конкурсу

Невтомна праця, небайдужість до чужих доль, сповнені добротою серця та надія на краще майбутнє — те, що поєднує всіх волонтерів, великі чи нечисельні волонтерські загони, людей різного віку, професій і соціального статусу.

5 грудня, у Міжнародний день волонтерів, у Полтавському міському Будинку культури відбувся Х міський конкурс «Волонтер року». Організатором дійства виступив Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Щорічний конкурс проводиться з метою популяризації, активізації та підтримки волонтерського руху в Полтаві, своєрідного підсумування роботи волонтерів міста протягом року.

Цьогоріч у конкурсі взяло участь 22 волонтерських загони міста. З них 8 загонів загальноосвітніх шкіл міста та 14 загонів навчальних закладів міста І-ІV рівня акредитації, громадських організацій та державних установ і організацій.

З вітальним словом до гостей та учасників конкурсу звернулися представники міської влади. Зокрема, секретар міської ради Олександр Шамота наголосив, що волонтери — це ті люди, які першими починають змінювати місто та країну на краще.

– У Полтаві діє декілька волонтерських загонів, які допомагають бійцям на сході країни, людям з інвалідністю, організовують соціальні заходи. Я хочу привітати усіх волонтерів та кожного причетного до цієї, дійсно, складної діяльності. Я дякую вам за той труд, який ви без вагань та роздумів даруєте тим, хто цього найбільше потребує. Ви вражаєте своєю самовідданістю в роботі, адже робите це за покликом вашого серця. Я бажаю вам, щоб всі ваші мрії, проєкти, цілі обов’язково вражали всіх грандіозними результатами, а міська влада намагатиметься мотивувати вас до ще більших звершень. Я щиро вклоняюся перед вами за колосальний труд, за всі недоспані ночі, за те, що ви своїм прикладом демонструєте іншим, що волонтерство — це круто, престижно і це точно заслуговує на подяку, шану та наше вам визнання.

Кожен загін приготував свій звіт за роботу протягом вересня 2018– листопада 2019 року, а саме фото- та відеоматеріали. Тому, за результатами активної волонтерської діяльності, учасники були нагороджені у таких номінаціях:

Номінація «Кращий волонтерський загіну сфері роботи по допомозі військовослужбовцям, які перебувають та перебували у зоні АТО та членам їх родин»:

- волонтерський загін«Позитив» Полтавськоїзагальноосвітньоїшколи№19;

– волонтерський загін«Крила надії» Полтавського професійно-технічного училища №31.

Номінація «Кращий волонтерський загіну сфері роботи з сім’ями та дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах»:

-волонтерський загін«Надія» Полтавської гімназії «Здоров’я» №14;

- волонтерський загін «Турбота» Полтавської загальноосвітньоїшколи №8;

– волонтерський загінБлагодійного комітету Ради студентського самоврядування Полтавськогоюридичного інституту Національного юридичного університетуім. Ярослава Мудрого.

Номінація «Кращий волонтерський загіну сфері роботи з ветеранами та людьми похилого віку»:

- волонтерський загін «Пуетівці» Полтавського університету економіки і торгівлі;

- волонтерськийзагін«Poltava Volunteer Community»Полтавського єврейського фонду «Хесед Нефеш»;

- волонтерський загін «Організація ветеранів Шевченківського району у м. Полтава».

Номінація «Кращий волонтерський загін у сфері роботи з дітьми пільгових категорій»:

- волонтерський загін «Небайдуже серце» Полтавської загальноосвітньої школи №5;

- волонтерський загін «АКОРД» Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка.

Номінація «Кращий волонтерський загін у сфері роботи по формуванню навичок здорового способу життя та профілактиці негативних явищ»:

- волонтерський загін «Відкриті серця» Полтавського коледжу нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;

- волонтерський загін «Феміда» коледжу управління, економіки і права Полтавської державної аграрної академії.

Номінація «Кращий волонтерський загін у сфері роботи по охороні здоров’я»:

- волонтерський загін «Турбота» Полтавського базовогомедичного коледжу; - волонтерський загін «Посмішка» Української медичної стоматологічної академії.

Номінація «Кращий волонтерський загін у сфері сприяння проведенню масових спортивних, культурних,та інших видовищних і громадськихзаходів»:

- волонтерський загін«Polytechnic Volunteers» Національного університету«Полтавська політехніка ім. Юрія Кондратюка»;

- волонтерський загін «Промінь світла» Полтавського юридичного коледжу.

Номінація «Кращий волонтерський загіну сфері охорони та збереження навколишнього середовища і тварин»:

- волонтерський загін«Поклик» Полтавської гімназії №13;

- волонтерський загін «Покликання» Полтавської загальноосвітньої школи №26;

-волонтерський загін «ЕКОС» Полтавської загальноосвітньоїшколи№27;

- волонтерський загін«Доброта» Полтавської загальноосвітньої школи № 35;

-волонтерський загін «Довкілля» професійно-технічного училища №4;

- волонтерський загін «Almino» Українськоїмедичноїстоматологічної академії.

Протягом нагородження усіх присутніх вітали відомі творчі колективи міста.

Командири загонів та кращі волонтери за результатами річної роботи були нагороджені від міської влади поїздкою на вибір у Кам’янець-Подільськ, Львів чи Харків.

Нагороджуючи учасників, заступник міського голови з гуманітарних питань Світлана Нестуля наголосила:

– Шановні волонтери! Вашу працю неможливо оцінити в жодному еквіваленті, ми дивуємося вашій завзятості, наполегливості і лише частково розуміємо, яка складна робота стоїть за вашими щоденними доброчинностями. Ви приклад для багатьох українців. Завдяки безмежному добру ваших сердець ті, хто потребують допомоги, можуть розраховувати на неї в будь-яку хвилину. Творіть добро і продовжуйте формувати сильний, перспективний та потужний волонтерський рух, яким пишається не лише Полтава, а й Україна.

За матеріалом прес-служби Полтавської міської ради

Полтава волонтери нагородження конкурс міська рада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Партнерський матеріал
Удовіченко - єдиний, хто має чітку обґрунтовану стратегію відродження Полтави. Це останній шанс для нашого міста, і саме Удовіченка кожному з нас варто підтримати на виборах!
Суспільство
В Україні знову антирекорд за кількістю заражених коронавірусом - понад 7,5 тис. випадків за добу . Загалом кількість інфікованих коронавірусом перевищила 330 тисяч. За добу в країні виявили рекордну кількість хворих - 7517. Про це повідомляється на сайті РНБО. Всього в Україні в результаті ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли 6164 людей (+121 за добу), проте 137 578 (+2680) пацієнтів вже одужали – повторне лабораторне дослідження не вия...
Суспільство
23 жовтня — 296-й день року (297-й у високосні роки) за григоріанським календарем. До кінця року залишається 69 днів. 23 жовтня День ангела імені відзначають: Євлампій, Євлампія, Іннокентій, Амвросій, Андрій, Вассіан, Феофіл Свята Міжнародний день шкільних бібліотек Засновником цієї календарної події виступає всесвітня організація ЮНЕСКО, за ініціативою Міжнародної асоціації шкільних бібліотек. Вперше свято було проведено в 1999-му році. Дата святкування М...
Партнерський матеріал
Мешканці 109-го мікрорайону (Інститут зв'язку, Павленки, Терновщина) можуть сміливо зустрічати холоди.Команда «Рідне місто» вирішила складну проблему, створили контрольоване громадою підприємство.Це результат спільної боротьби й особистої допомоги Олександра Удовіченка.
Екологія
У Полтаві сонце в цей день буде рідко з'являтися з-за хмар. Без опадів. Про це йдеться у прогнозі на сайті sinoptik.ua. Температура вдень коливатиметься від +16 до +18, увечері - +14 +13. Найвищу температуру цього дня зафіксували у 1989-му році - +19,0 градусів за Цельсієм. Найнижча температура була у 1945 році. Тоді у Полтаві похолодало до -6,4 градуса. - Дощі оминають Україну, - повідомляє народний синоптик Наталка Діденко у своєму метеоблозі на сторанці...
Культура
Цьогоріч з ініціативи Українського інституту національної пам’яті згідно з Постановою Верховної Ради на державному рівні відзначається 120-річчя з дня народження видатної української художниці Катерини Білокур. Майстриня народного декоративного живопису, представниця «наївного мистецтва» народилася у селі Богданівка Пирятинського повіту на Полтавщині. Національний музей українського народного декоративного мистецтва підготував мистецький проєкт «Білокур»,...
Суспільство
На першому поверсі хірургічного корпусу ПОКЛ ім. Скліфософського , у приймальному відділенні створена діагностична палата на три ліжка. Тут є УЗД-апарат, кардіограф і навіть гематологічний аналізатор. Чергова медсестра сама робить аналіз (не потрібно викликати лаборанта), він буде готовий за кілька хвилин. " Це значно пришвидшує встановлення діагнозу і прийняття рішення що робити з пацієнтом - госпіталізувати чи скерувати на вторинний рівень (а можливо нео...
Партнерський матеріал
Введення жорстких карантинних заходів створить у місті додаткову соціальну та психологічну напругу, вважає секретар міської ради Олександр Шамота, тож сьогодні на засіданні обласної ТЕБ і НС переконав губернатора Полтавщини у необхідності залишити місто відкритим. Наразі, попри червону зону, у Полтаві все працює в штатному режимі. Обмежено роботу тільки розважальних закладів. У місті продовжують працювати всі заклади торгівлі, готелі та ресторани, салони к...
Суспільство
Поліція Полтавщини готова до забезпечення безпеки громадян та охорони виборчих дільниць у день голосування. Про це, 22-го жовтня, під час спільного брифінгу з координатором громадської мережі «ОПОРА» в Полтавській області Костянтином Донченко повідомив заступник начальника обласного управління поліції Полтавщини Макcим Ахрамєєв. Він зазначив, що від початку передвиборчої кампанії, яка стартувала 5-го вересня, до поліції Полтавщини з різних джерел надійшло...