• Головна
  • Як виконати роботи з гіпсокартону
Реклама
15:42, 2 грудня 2019 р.

Як виконати роботи з гіпсокартону

Реклама
Картинки по запросу Як виконати роботи з гіпсокартону

Картинки по запросу Як виконати роботи з гіпсокартону

Гіпсокартонні плити є дуже вдячним для обробки будівельним матеріалом. Вони легкі, міцні, жорсткі, і при цьому їх легко різати і монтувати. Тому вони часто використовуються для створення так званих систем "Сухого будівництва" під час обробних робіт в нових будинках або квартирах.

"Сухе будівництво" спрощує виконання багатьох обробних робіт усередині будівлі, що робить їх простіше, дешевшими і швидшими в реалізації. Швидкий і нескладний монтаж каркаса, просте і точне різання плит, що становлять обшивку і легка обробка стиків шляхом заповнення шпаклювальним гіпсом - це головні переваги цього рішення. Простий монтаж дозволяє швидко розділити простір, змінити об'єм приміщення або надати деяким елементам інтер'єру привабливому сучасному зовнішньому вигляду. Великий вибір профілів для робіт з гіпсокартоном пропонує Фенікс Центр https://fenixcentr.com.ua/otdelochnye-materialy/profil-dlya-gipsokartona/.

Швидкий монтаж сприяє нижчим витратам на оплату праці, а час, необхідний для виготовлення і установки перегородок коротше і дозволяє звести до мінімуму мокрі етапи будівництва (штукатурка, кладка), типові для традиційних будівельних робіт.


Монтаж каркаса для обшивки з гіпсокартону

- Першою операцією є визначення площини, яку ви хочете обшити плитами гіпсокартону. З цією метою на підлозі, стінах і стелі малюється контур для установки так званих контурних профілів.

- На другому етапі до основи кріпляться сталеві профілі завтовшки 0,6 мм, що є гратами, до яких згодом кріпитимуться плити обшивки.

Горизонтальні елементи грат виготовляються з профілів перерізом U, а вертикальні елементи - з профілів перерізом C. Стандартна ширина сталевих профілів 50 мм, але коли під плитами планується приховати елементи комунікацій, знадобляться профілі трохи більшої ширини (75 або навіть 100 мм).


Монтаж гіпсокартону

Гіпсокартонні плити складаються з гіпсового сердечника, з двох сторін закритого картоном, завданням якого є надання плиті гладкості і забезпечення відповідної міцності. Наявні нині гіпсокартонні плити зазвичай мають ширину 120 см, довжину від 2 до 3 м і стандартну товщину - 12,5 мм. Окремі частини гіпсокартону сполучають з каркасом різьбовим з'єднанням за допомогою захищених від корозії гвинтів (наприклад, оцинкованих), піклуючись про те, щоб голівки шурупів були ретельно втоплені в поверхню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...