• Головна
  • Декоративне освітлення, або як використати світло в дизайні інтер'єру
Реклама
15:39, 2 грудня 2019 р.

Декоративне освітлення, або як використати світло в дизайні інтер'єру

Реклама
Картинки по запросу Декоративне освітлення, або як використати світло в дизайні інтер'єру

Картинки по запросу Декоративне освітлення, або як використати світло в дизайні інтер'єру

При оформленні приміщень, в основному, найбільша увага приділяється облаштуванню, яке буде функціональною і привабливою формою інтер'єру. Проте надзвичайно важливим є правильно сплановане освітлення, оскільки світло не лише розсіює темряву, але також забезпечує відповідну атмосферу, впливає на ваше самопочуття і підкреслює характер інтер'єру.Придбати накладні світильники можна тутhttps://svet.kharkov.ua/nakladnye-svetilniki/.


Види освітлення в дизайні інтер'єру

Серед широкого асортименту освітлювальних приладів, який пропонує ринок, можна виділити три основні типи освітлення: загальне, місцеве і декоративне.

1. Загальне - це вид освітлення, яке є основним джерелом світла в приміщенні. Основним завданням такого освітлення є рівномірне освітлення приміщень - такий ефект забезпечують світильники стельові (підвісні і люстри), які дають розсіяне або пряме світло.

2. Місцеве освітлення (спрямоване) - є додатковою формою основного освітлення. Забезпечує достатню яскравість зон, в яких виконуються різні дії. Для цього типу освітлення використовуються торшери, настільні і підлогові лампи.

3. Декоративне освітлення - чудово підходить для експонування окремих деталей або освітлення предметів. Виконує лише декоративну функцію. Для досягнення потрібного ефекту застосовуються лампи на кронштейнах, світлодіодні стрічки, світильники стельові та для сходів і т.д.

Правильний підбір освітлення є необхідним для хорошої експозиції вашого салону і предметів, що знаходяться в нім. Добре підібране освітлення - це основа, яка надає характер приміщенням, доповнює будь-який декор, допомагає підкреслити достоїнства, а також посилити колір або направити увагу на конкретні предмети. Підсвічування східців сходів, точкове світло, спрямоване на важливий елемент декору, гра світла на стіні або виділення ніші - це тільки небагато способів унікального аранжування за допомогою світла.


Використання світла як елементу прикраси

1. Стеля і стіни

Великою популярністю серед будівельних новинок користуються стелі підвісні і настінні конструкції з плит OSB, які також можна використати як декоративний елемент в інтер'єрі. Установка в конструкції світлодіодної стрічки створить цікавий дизайн. Додатковою перевагою такої установки є можливість вибору будь-яких кольорів світла, наприклад, стрічок RGB, якими можна керуватиза допомогою пульта дистанційного керування.

2. Безпечні і елегантні сходи

Сходи з правильним освітленням створюють унікальний декоративний елемент. Окрім функціональної сторони, треба звернути увагу на їх освітлення, яке впливає на вашу безпеку. Для цих цілей можна використати сходові світильники або стрічку LED.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...