• Головна
  • Полтавським військовим вручили нове обладнання для захищеного радіозв’язку
15:30, 6 грудня 2019 р.
Надійне джерело

Полтавським військовим вручили нове обладнання для захищеного радіозв’язку

Полтавським військовим вручили нове обладнання для захищеного радіозв’язку

На подвір'ї Полтавського військкомату розставлена техніка. Це – дизельні генератори електроживлення, стаціонарні, портативні та автомобільні радіостанції цифрового зв'язку та гарнітури. Закуплені вони для військових на Схід за цільовою програмою міської ради. Привітати зі святом та передати обладнання бійцям прийшли керівники Полтави. Спершу вручили нагороди з нагоди Дня Збройних Сил України. Відзначають учасника АТО, добровольця Юрія Крижберського. Він подякував за техніку та закликав усіх батьків – не боятися відпускати своїх синів на Схід. Мовляв: там вони всі, як одна велика родина.

— Ми з гордістю захищали країну і продовжуємо захищати. Нині ситуація вже змінилася. Ті Збройні Сили 14 року і 19 радикально відрізняються. Тому не бійтеся відпускати своїх дітей, у них буде там багато поплічників, багато побратимів. А, коли разом, то там не страшно і будь-яку задачу можна буде виконати.

На зустрічі присутній депутат Полтавської міської ради Юліан Матвійчук. Він переконує: з 2014 армія дуже змінилася. Вона стала потужнішою. За словами депутата, дехто, на жаль, не до кінця розуміє, задля чого йде на війну. Утім держава повинна всебічно підтримувати бійців. Мовляв: військовий для нашої країни на сьогодні – головний. Саме завдяки їм ми маємо мирне небо над головою, розповідає Юліан Матвійчук.

Полтавським військовим вручили нове обладнання для захищеного радіозв’язку, фото-5

— Армія вже не та. Армія набагато обладнаніша, на жаль, ще є величезні проблеми з політінформацією. на мій погляд, там потрібно поновити таку посаду, як політрук, знаєте, такий був, який пояснював воїнам, для чого вони там. Ми маємо мати красивих, обладнаних ефективно бійців.

Привітав військовослужбовців і секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота. Разом із депутатами, розповідає він, однозначно підтримали ідею.

— Допомогти у засобах зв'язку – це є надважливо, тому що це захищеність каналів зв'язку. Відповідно, сьогодні ми маємо можливість передати близько 40 радіостанцій різного типу і, відповідно, 6 дизельних генераторів, які дають можливість отримувати електричну енергію фактично в полі.

Долучився до привітань і перший заступник міського голови Ігор Федій:

— Засоби зв'язку – це мабуть зараз найголовніше, що потребує наша армія, тому що зброєю держава забезпечила, а засоби зв'язку – це питання, яке на 100% невирішене, тому це була перш за все ініціатива з боку самого батальйону територіальної оборони. А сьогодні такий день, що передавати їх нашим захисникам вдвічі приємніше ще й через можливість привітати кожного з професійним святом.

Спілкувався із військовими частинами профільний заступник Полтавського міського голови Іван Сватенко. Саме військові, зізнається чоловік, розповіли, що в першу чергу їм потрібно. На цьому, переконує посадовець, зупинятися не збираються.

— Опубліковано програми на наступний рік. Також у подальшому планується співпраця і допомога військовослужбовцям, зокрема, на матеріально-технічну базу, на навчальну базу. Цьогоріч ми закупили обладнання і техзасобів на один мільйон сімсот вісімдесят шість тисяч гривень. Наступного року ця сума може зрости, — зазначив Сватенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міська рада #військові #зброя #Полтава #військомат
Оголошення
live comments feed...