• Головна
  • Вбивство та пограбування підприємців в лісосмузі на Полтавщині: одному із нападників призначено довічне позбавлення волі
16:00, 5 грудня 2019 р.

Вбивство та пограбування підприємців в лісосмузі на Полтавщині: одному із нападників призначено довічне позбавлення волі

Вбивство та пограбування підприємців в лісосмузі на Полтавщині: одному із нападників призначено довічне позбавлення волі

Суд встановив, що обвинувачений А. у період з січня по травень 2016 року, незаконно придбав пістолет з глушником та у травні 2016 року, в м. Кобеляки Полтавської області незаконно придбав у громадянина 8 набоїв. Це і стало початком кривавої драми - інформує Судова влада України. 

Обвинувачений А., за попередньою змовою, з обвинуваченим К. 14.06.2016, прибули до лісосмуги, розташованої поблизу с. Абазівка Полтавського району Полтавської області.

В лісосмузі вони побачили автомобіль «Volkswagen Touareg», в якому знаходилися чоловік та жінка. Тоді  подільники вирішили напасти на людей і забрати машину. Під час нападу і чоловіка і жінку вбили.

Потім А. разом з К. заволоділи особистим майном потерпілих, а саме: грошовими коштами у сумі 3000 доларів США, золотими виробами: ланцюжком з кулоном, парою сережок, каблучкою та автомобілем «Volkswagen Touareg».

Після цього  на викраденому автомобілі «Volkswagen Touareg» вбивці перевезли трупи до лісосмуги, розташованої між с. Уманцівка та с. Бугаївка Полтавського району Полтавської області, і закопали їх. 

Cуд визнав громадянина А. винним у вчиненні злочинів, передбачених пунктами 1, 6 частини другої статті 115, частиною четвертою статті 187, частиною третьою статті 289, частиною першою статті 263 Кримінального кодексу України та призначив йому покарання (згідно статті 70 Кримінального кодексу України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш сурового покарання більш суворим покаранням) у вигляді довічного позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна.

Cуд визнав громадянина К. винним у вчиненні злочинів, передбачених частиною другою статті 187, частиною третьою статті 289, частиною першою статті 396 Кримінального кодексу України та призначив йому покарання (згідно статті 70 Кримінального кодексу України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш сурового покарання більш суворим покаранням) у вигляді 12 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна.

До набрання вироком законної сили обраний щодо обвинувачених А. та К. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою залишити без змін.

Вирок не набрав чинності, на нього може бути подана апеляційна скарга протягом 30 днів з дня його проголошення.

Раніше ми розповідали Поліція завершила розслідування вбивства у селі Ковалівка. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вбивство #поліція #суд
Оголошення
live comments feed...