• Головна
  • У Полтавській міській раді визначили переможців конкурсу спільних проєктів на 2020 рік
17:00, 4 грудня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтавській міській раді визначили переможців конкурсу спільних проєктів на 2020 рік

У Полтавській міській раді визначили переможців конкурсу спільних проєктів на 2020 рік

У приміщенні Полтавської міської ради відбулося засідання комісії по визначенню переможців конкурсу проєктів спільних заходів управління у справах сім’ї, молоді та спорту, молодіжних громадських організацій та їх спілок, органів студентського самоврядування закладів вищої освіти І-ІV рівня акредитації (державної і недержавної форми власності) м. Полтава на виконання міської комплексної програми “Молодь Полтави” на 2016-2020 роки.

У Полтавській міській раді визначили переможців конкурсу спільних проєктів на 2020 рік , фото-1

Голова конкурсної комісії, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому Олена Бабенко привітала всіх учасників конкурсу та побажала всім плідної співпраці. Та додала: щорічна кількість учасників конкурсу збільшується, що свідчить про актуальність його проведення:

- Дуже приємно з того, що цього разу кількість проєктів значно збільшилася. Цьогоріч їх 30. До нас приєдналися нові організації. А ті, які минулого року уже представляли свої роботи, мають у своєму арсеналі по декілька нових проєктних планів. Переконана: кожний представлений проєкт заслуговує на реалізацію.

Так, за рішенням комісії, із представлених проєктів спільних заходів було підтримано 17. Зокрема, проєктам «Кубок сміху «SchoolComediCup» та «Кращий студент Полтави – 2020» нададуть фінансову підтримку частково. А проєкти «Практикум «BusinessDay», «Національно-патріотичний захід «Козацькими стежками до сучасних перемог», «Відкритий Всеукраїнський фестиваль робототехніки «Robolab», «Конкурс соціальної реклами «Твій вибір», «Форум «Бізнес і університети: FUTURE OF WORK», «Poltava ECO Family day», «Друга подорож в країну Рівноправ’язнавства», «Дитяча академія супергероїв», «Подорож у Дивопарк», «Ми обираємо здоров’я», «V громадянський лекторій «Громадянин, громада і держава», «Вишкіл по самозахисту для жінок «Lady weekend», «Всеукраїнський фестиваль вуличної культури «Фром Зе Стріт», «Здоров’я сучасної молоді: важливий шлях від знання до відповідальності», «Усвідомлений вибір професії – запорука майбутнього успіху» профінансують у повному обсязі.

У Полтавській міській раді визначили переможців конкурсу спільних проєктів на 2020 рік , фото-2

Загальна сума ж коштів, яка буде спрямована на фінансування проєктів спільних заходів, становить 399 тисяч 525 гривень.

Згідно з Положенням про конкурс молодіжним громадським організаціям, їх спілкам, органам студентського самоврядування закладів вищої освіти І-ІV рівня акредитації (державної і недержавної форми власності) м. Полтава, які отримали фінансування на реалізацію спільних проєктів заходів, в термін за 21 день до реалізації проекту звернутись до Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради з необхідним для реалізації проєкту пакетом документів:

- лист від громадської організації (органів студентського самоврядування закладів вищої освіти);

- сценарний план проведення заходу (сценарій);

- повний розрахунок витрат необхідних для проведення заходу, згідно статей витрат поданого бюджету проєкту заходу.

Окрім того, конкурсною комісією направлено на доопрацювання 13 проєктів спільних заходів та було рекомендовано їм звернутись до управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради з листом про проведення заходу, сценарним планом проведення заходу (сценарієм) та кошторисом заходу у термін, не пізніше ніж за 30 календарних днів до дати проведення заходу.

У Полтавській міській раді визначили переможців конкурсу спільних проєктів на 2020 рік , фото-3

Фінансова підтримка проєктів-переможців спільних заходів буде спрямована у 2020 році по мірі реалізації заходів.

Публікація створена за матеріалами прес-служби міської ради 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #конкурс #проект #молодь Полтави
Оголошення
live comments feed...