Прогноз погоди дають на 10 днів, все інше - від лукавого - замголови Гідрометцентру

1358259623

Довгострокового прогнозу погоди не існує взагалі. Про це заявив заступник керівника українського Гідрометцентру Анатолій Прокопенко.

- Давайте почнемо з того, що довгострокових прогнозів погоди не існує. Ми можемо говорити про те, що місяць-другий буде тепліше або холодніше, опадів буде більше або менше. Але суті прогнозу погоди по днях такі передбачення не відображають. На сьогодні не тільки в Україні, але і у всьому світі прогнози формуються на 10, максимум 15 діб. Все інше - від лукавого, - пояснив він.

Таким чином стає ясно, чому, очікуючи теплу і малосніжну зиму, українці отримали протилежне.

- Якби людство навчилося прогнозувати погоду на місяць-два-три вперед, нам, метеорологам, робити було б нічого. Збиралися б три-чотири рази на рік, склали прогноз і розходилися б по домівках. Але, на жаль, поки це неможливо. І тому ми спостерігаємо за погодою 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Тільки так можна з відносною точністю формувати прогноз погоди і завчасно попереджати про небезпечні явища, - говорить А. Прокопенко. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов