• Головна
 • 7 переваг онлайн-консультації лікаря
Новини компаній
10:45, 5 грудня 2019 р.

7 переваг онлайн-консультації лікаря

Новини компаній
7 переваг онлайн-консультації лікаря

Сидячий спосіб життя, неправильне харчування, зловживання спиртними напоями, куріння - це основні чинники, які згубно позначаються на загальному стані здоров'я людей. При виникненні одного із симптомів захворювання, людина відразу ж починає шукати відповідь на питання в інтернеті. Щоб знайти корисну інформацію потрібно перегорнути безліч сайтів і форумів - це забирає багато часу і сил. Крім того, існує велика проблема - неможливо перевірити достовірність інформації.

Кожен організм індивідуальний. Якщо одній людині підійшов лікарський препарат, то в іншого - виникнуть побічні явища. Звернутися за консультацією до кваліфікованого медичного працівника - оптимальний варіант вирішення проблеми. Спеціаліст дасть направлення на проходження ретельного медичного огляду. На основі отриманих результатів аналізів призначить комплексне лікування. Враховуються індивідуальні та фізіологічні особливості організму хворого.

Багато людей намагаються заощадити свої гроші і час, тому займаються самолікуванням. Як показує практика, все виходить навпаки. Крім того, хвороба активно прогресує.

Телемедицина - це напрямок медицини, яке ґрунтується на використанні комп'ютерних технологій. В онлайн-режимі активно взаємодіє лікар з пацієнтом.

Переваги телемедицини

Завдяки телемедицині можна отримати професійну консультацію медичного працівника не виходячи з дому, що дуже актуально для жителів сільських місцевостей. Не завжди є бажання і можливість відвідати лікарню. До додаткових переваг телемедицини можна віднести:

 1. Економія часу. Не потрібно стояти в довгих чергах і їхати в лікарню.

 2. Є можливість отримати консультацію висококваліфікованих або вузькопрофільних фахівців, яких може не бути у Вашому місті.

 3. Незалежна (друга) лікарська думка.

 4. Доступна вартість. Вартість консультації нижче, ніж в звичайних клініках. В середньому консультація дерматовенеролога становить 350-500 грн, на платформі Lekaris. com - 200 грн.

 5. Якщо у Вас з'явилася делікатна проблема, то лікар в онлайн-режимі може Вам її усунути.

 6. Спеціаліст розшифрує результати аналізів.

 7. Активна взаємодія з лікарем. У спокійній і комфортній обстановці можете обговорити з фахівцем ті проблеми, які Вас турбують.

В Україні активно розвивається телемедицина. Такий напрям медицини допоможе знизити показник смертності і підвищить якість життя інших людей, які не мають можливості їздити в лікарню.

Lekaris. com - платформа для зв'язку пацієнтів з лікарями

Зареєструйтеся на цій платформі і отримайте професійну консультацію фахівця. До основних переваг використання сервісу можна віднести.

 1. Ви будете завжди в курсі актуальних новин медицини.

 2. На сервісі тільки перевірені лікарі.

 3. Ви економите свій час і активно взаємодієте з лікарями.

Для медичних працівників сервіс відкрив нові можливості:

• доступ до спеціалізованих медичних новин;

• здійснюється моніторинг здоров'я пацієнта в режимі онлайн.

Вартість послуг залежить від досвіду і формату комунікації. Реєструйтеся на сайті вже сьогодні. Кваліфікований лікар надасть Вам професійну консультацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...