Реклама
08:00, 13 листопада 2019 р.

Конструктор та гра в одному

Реклама
Конструктор та гра в одному, фото-1

Гра з блокамиконструкторами не повинна складатися тільки в тому, щоб їх самостійно складати. Блокові гри можуть дати вашій дитині багато задоволення і освіти. Великий вибір конструкторів представлений на сайті https://neuron-toys.com/product-category/kubik-rubika/2h2/. Ми пропонуємо найцікавіші ігри для маленьких дітей і дошкільників.

Гра в конструктор зазвичай асоціюється з маленькими дітьми. І це правильно, тому що це одна з перших ігор для дітей, яка формує безліч різних навичок і здібностей. Згодом діти зазвичай отримують більш складні набори дерев'яних або пластикових блоків, які розважають дитини протягом тривалого або короткого часу. Однак не всі знають, що на ринку існують різні ігри, що використовують конструктори. Завдяки введенню елемента суперництва, маленькі дизайнери з більшою ймовірністю повернуться до конструктивних ігор. Це також відмінний спосіб запросити дитину грати разом з сім'єю або друзями.

1. Тетріс - тварини

Це не типова гра, а скоріше головоломка. Конструктор складається з 13 дерев'яних блоків у вигляді різних тварин. Мета гри - розставити блоки так, щоб вони заповнювали базу. Це різновид популярної гри тетріс, в якій багато дітей і дорослих грають по всьому світу, і яка зустрічається як у версії реальних блоків, так і в комп'ютерних іграх. Перевага цієї іграшки в тому, що дитина вчиться просторового мислення, тому що заповнення бази вимагає багатогранного маніпулювання блоками: повертаючи їх вліво і вправо, вгору-вниз і вперед-назад. Цікава ідея подарунка для дитини від 3 років.

2. Вежа на верблюді

У комплект входять 40 дерев'яних паличок, які повинні бути розміщені на спині верблюда, щоб утворилася стійка вежа. Дитина може грати поодинці, але також може грати з батьками, братами і сестрами, які разом будують структури. Палички потрібно розташувати по черзі, той, хто розміщує елемент неточно і збиває вежу, програє. Всі частини іграшки були забарвлені нетоксичними фарбами. Підходить для дітей від 3 років.

3. Гра-головоломка

Набір містить всього 11 дерев'яних блоків, але з їх використанням ви можете виконати до 48 різних логічних і будівельних завдань, описаних в доданому до блокам буклеті. Необхідно допомогти лицареві побудувати міст і звільнити принцесу, яка була замкнена в двох різних вежах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...