• Головна
  • Вулиці Полтави облаштують для велосипедистів, проте не всі та не одразу
18:00, 14 листопада 2019 р.
Надійне джерело

Вулиці Полтави облаштують для велосипедистів, проте не всі та не одразу

Вулиці Полтави облаштують для велосипедистів, проте не всі та не одразу

14-го листопада у комунальній організації «Інститут розвитку міста» проводять засідання робочої групи з питань розвитку велоінфраструктури. Під час зустрічі учасники – вело активісти, фахівці ІРМ та міської ради – обговорюють накопичені документи, зміни до законодавства. А також визначають конкретні напрямки розвитку велосипедної Полтави.

Фахівець «Інституту розвитку міста» Артем Іванюк нагадує, що розвиток велосипедного руху – один із пріоритетів Плану сталої міської мобільності.

А представник ГО «Сіті-лаб» та проекту «Полтава велосипедна» Ірина Садовнікова демонструє розгорнутий перелік вулиць міста, які можна було б облаштувати додатковими смугами чи спеціальною розміткою для велосипедистів.

Секретар міської ради Олександр Шамота запропонував реалізувати ті завдання, які під силу міській раді та не потребуватимуть надзвичайно великих капіталовкладень.

У підсумку учасники робочої групи дійшли наступних висновків: до чергового засідання, яке відбудеться 19-го листопада, велосипедисти та велоактивісти визначають короткий перелік пріоритетних вулиць, які місто має облаштувати доріжками та розміткою; потім управлінні ЖКГ надає висновки – як це реалізувати на практиці.

-На наступне засідання ми вийдемо вже із переліком цих вулиць, а також запросимо представників патрульної поліції, щоб узгодити ці питання і з ними, - резюмував Олександр Шамота.

Під час зустрічі також обговорили перспективу запровадження у Полтаві точок прокату велосипедів – байкшерингу. Проте ця ідея поки що лише на рівні планів активістів.

Раніше ми повідомляли, що на вулиці Огнівській у Полтаві створять велодоріжку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Інститут розвитку міста #велосипеди #розвиток #доріжки #розмітка
Оголошення
live comments feed...