• Головна
  • Головну ялинку столиці прикрасять Опішнянською керамікою
15:30, 13 листопада 2019 р.
Надійне джерело

Головну ялинку столиці прикрасять Опішнянською керамікою

Головну ялинку столиці прикрасять Опішнянською керамікою

На Контрактовій площі в Києві встановлять ялинку, прикрашену опішнянською керамікою. Вона буде радувати людей з 14 грудня по 19 січня.

Ця культурна спадщина є джерелом натхнення для багатьох українців. Ялинка буде прикрашена іграшками у традиційних формах опішнянської кераміки. Для гостей готують затишне зимове містечко в етностилі, фотозони із яскравими арт-об'єктами у вигляді горщиків, глечиків, чаш, куманців і бочечок. Про це пишуть на сторінці Опішня туристична 

Головну ялинку столиці прикрасять Опішнянською керамікою, фото-1

Як повідомили у музеї - заповіднику українського гончарства,  делегація дизайнерів  з Києва приїздила до Опішні, вивчала зразки кераміки, замальовувала їх, а потім за ескізами будуть виготовлені іграшки для ялинки. 

Виповнюється 130 років від дня народження Остапа Вишні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ялинка #свято #іграшки
Оголошення
live comments feed...