• Головна
  • В рамках програми «Турбота» полтавцям нададуть понад 500 тисяч гривень матеріальної допомоги
13:00, 13 листопада 2019 р.
Надійне джерело

В рамках програми «Турбота» полтавцям нададуть понад 500 тисяч гривень матеріальної допомоги

В рамках програми «Турбота» полтавцям нададуть понад 500 тисяч гривень матеріальної допомоги

Сьогодні відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради. Під час нього ухвалили ряд рішень щодо надання матеріальної допомоги. Зокрема, в рамках реалізації програми «Турбота» соціально незахищеним полтавцям буде спрямовано матеріальну допомогу загальною сумою 536 тисяч 560 гривень. Серед них:

519 тисяч гривень отримають мешканці міста за особистими зверненнями;

13 тисяч тринадцять учасників бойових дій, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів;

4 тисячі гривень – отримають члени сім’ї загиблого ветерана війни, який захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.

Також ухвалили важливих рішення про виділення коштів для надання одноразової матеріальної допомоги для встановлення індивідуального опалення мешканцям квартир житлових будинків по вул. Деповській, 2,4 мешканцям міста спрямовано кошти на загальну суму 120 тисяч гривень.

Раніше ми писали Створили пам'ятку для полтавських пільговиків. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виконком #міська рада #рішення
Оголошення
live comments feed...