• Головна
  • Сесія міськради: ухвалили рішення щодо покращення мережі об’єктів інженерної інфраструктури
13:00, 5 листопада 2019 р.
Надійне джерело

Сесія міськради: ухвалили рішення щодо покращення мережі об’єктів інженерної інфраструктури

Сесія міськради: ухвалили рішення щодо покращення мережі об’єктів  інженерної інфраструктури

Управління з питань містобудування та архітектури в межах повноважень готує пропозиції на розгляд міської ради щодо розміщення об’єктів містобудування, інженерної інфраструктури, благоустрою та тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. Слід зазначити, що відповідно до ст. 17 Закону України «Про основи містобудування» вирішення питань щодо розташування та проектування нового будівництва, здійснення реконструкції, реставрації, капітального ремонту об'єктів містобудування та упорядкування територій, здійснюється на основі затвердженої містобудівної документації – генерального плану міста, плану зонування території та детальних планів територій.

Зокрема, на позачерговій двадцять сьомій сесії Полтавської міської ради сьомого скликання, яка відбулася 4 жовтня цього року, було розглянуто 6 питань щодо розроблення відповідної документації із землеустрою за зверненнями фізичних і юридичних осіб, які вирішують питання упорядкування територій для містобудівних потреб. Оформлення права користування земельними ділянками сприяє розвитку міського середовища у правовому полі та збільшує надходження до міського бюджету.

Важливими для міста є не тільки будівництво житлових, громадських та виробничих об’єктів, але й інженерної інфраструктури, яка необхідна для обслуговування існуючої забудови та об’єктів нового будівництва.

З метою покращення мережі об’єктів інженерної інфраструктури на останній сесії депутати прийняли рішення щодо вирішення земельних питань для проведення реконструкції електричних мереж АТ «Полтаваобленерго» в районі Київського шосе, вулиці 23 Вересня, провулку Стешенка та будівництва нової трансформаторної підстанції по вул.Волонтерській.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сесія #питання #рішення
Оголошення
live comments feed...