• Головна
  • У Полтаві ведуча з 1+1 презентувала книгу та розповіла історію про стриптизера (ВІДЕО)
12:00, 3 листопада 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві ведуча з 1+1 презентувала книгу та розповіла історію про стриптизера (ВІДЕО)

У Полтаві ведуча з 1+1 презентувала книгу та розповіла історію про стриптизера (ВІДЕО)

2-го листопада у Полтавській обласній бібліотеці імені Котляревського презентує свою книгу есе під назвою «Я повернулася. Люблю» відома журналістка та телеведуча Ольга Герасимюк.

Допомагає їй провести презентацію український поет і перекладач Сергій Осока. Послухати авторку та її колегу приходять кілька десятків полтавців, які щільно заповнюють залу презентації.

На початку заходу Сергій Осока по секрету розповідає, що ідея книги народилася іще три роки тому. А у друк її здали у квітні цього року.

-Ми із Сергієм часто зідзвонюємося, іноді навіть ночами. Одного разу він подзвонив мені і після нетривалої розмови сказав: «Ану йдіть до комп’ютера!» Просто змусив створити файл, куди потім сам поскидав усю мою писанину. Так, власне, і почалася ця книга, - пригадує Ольга Герасимюк.

Розповідаючи про книгу, Сергій Осока наголошує – це збірка таких есе, які стоять за півкроку від художньої літератури. У творах багато авторського, чимало автентичного пирятинського діалекту, а головне – багато світосприйняття самої Ольги Герасимюк.

До радості слухачів, Ольга Герасимюк під час презентації читає одне із есе, які не увійшли до збірки. Історія про незвичайного стриптизера викликає щирий сміх та інші яскраві емоції у присутніх.

Потім відповідає на питання. Зокрема ділиться задумом нової книги. Її Ольга Герасимюк хоче написати про видатного художника, архітектора, графіка та етнографа Опанаса Сластіона.

Нагадаємо, раніше у Полтаві презентували документальну стрічку про Олену Пчілку.

#Полтава #книга #презентація #Ольга Герасим'юк #ведуча
Оголошення
live comments feed...