Податківці поки не будуть відслідковувати доходи громадян через інтернет

Напередодні новорічних свят глава Міністерства доходів і зборів Олександр Клименко розповів про методи виведення з тіні доходів українців.

Так, в даному контексті головний податківець країни згадав про методи роботи британської податкової служби, яка бачить доходи і витрати, зіставляючи більше 25 різних баз даних, навіть повідомлення в «Facebook».

Останні слова О. Клименко викликали ажіотаж серед українських ЗМІ. З'явилися повідомлення про те, що Міністерство доходів і зборів вивчає можливість бачити реальні доходи через соціальну мережу «Facebook». Глава відомства прокоментував дану інформацію.

За його словами, податківці поки не будуть відслідковувати доходи громадян за фотографіями в соціальних мережах.

- Я просто наводив приклад, як британська податкова служба відпрацьовує доходи громадян. Ми говоримо, що буде закон про загальне декларування та в рамках цього закону є багато методів оцінки доходів громадян. І, як приклад, я навів їх роботу в соцмережах, - заявив О. Клименко.

Він підкреслив, що сьогодні в Україні це неможливо:

- Тому поки нехай всі фотографії з дорогими авто і будинками залишають на своїх сторінках.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов