У Полтаві рятувальники витягли із води рибалок, що перекинулися на човні (ФОТО, ВІДЕО)

У Полтаві рятувальники витягли із води рибалок, що перекинулися на човні, Володимир Паршевлюк

31-го жовтня на території комунального підприємства «Рятувально-водолазна служба» відбуваються командно-штабні навчання. За «вводною» у рятувальників стоїть задача – прийти на допомогу рибалкам, які перекинулися у воді на надувному човні. За командою чергова зміна швидко та злагоджено спускається на воду, рятує рибалок та допомагає їм дістатися до берега. При цьому фахівці служби коментують дії рятувальників. Та перераховують ті дії, які потрібно виконувати у такій ситуації. Якщо людина опинилася у воді, її не можна намагатися витягати із води у човен, а швартувати до берега. Якщо стали свідком трагедії на воді – якомога швидше повідомте до рятувальних органів.

Демонструють журналістам та іншим присутнім і дії чергової зміни у тому випадку, коли із води доводиться діставати потопельника.

«Жертву» дістає із глибини річки водолаз, за допомогою човна її швартують до берега, а вже на суші рятувальники демонструють, які саме дії потрібно виконати, щоб повернути людину до життя. Спершу перевіряють пульс, дихання, потім звільняють дихальні шляхи та починають робити непрямий масаж серця. Виконують його до приїзду бригади «швидкої».

У Полтаві рятувальники витягли із води рибалок, що перекинулися на човні (ФОТО, ВІДЕО), фото-1 У Полтаві рятувальники витягли із води рибалок, що перекинулися на човні (ФОТО, ВІДЕО), фото-2 У Полтаві рятувальники витягли із води рибалок, що перекинулися на човні (ФОТО, ВІДЕО), фото-3 У Полтаві рятувальники витягли із води рибалок, що перекинулися на човні (ФОТО, ВІДЕО), фото-4 У Полтаві рятувальники витягли із води рибалок, що перекинулися на човні (ФОТО, ВІДЕО), фото-5

-У купальний сезон ми проводимо такі навчання кожного дня. Із залученням усього особового складу – раз на півроку. Перед початком зимового сезону також проведемо навчання, де покажемо як безпечно поводитися на льоду та якими будуть дії наших спеціалістів для рятування життя людей, - розповідає начальник «Рятувально-водолазної служби Полтавської міської ради» Євген Савчук.

Нагадаємо, раніше ми розповідали - як убезпечити себе та рідних на воді.

Полтава рятувальна служба річка вода човен порятунок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі