У Полтаві презентували новий рух «Суспільство майбутнього»

У Полтаві презентували новий рух «Суспільство майбутнього», Володимир Паршевлюк

30-го жовтня у Полтаві презентують новий суспільно-політичний рух «Суспільство майбутнього». Представляють його лідер руху 31-річний Євген Карась, громадський діяч та активіст, лідер організації С14 та 45-річний Юрій Бублик, народний депутат України 7 та 8 скликань, голова Полтавського осередку руху.

У Полтаві презентували новий рух «Суспільство майбутнього», фото-1

На початку зустрічі Євген Карась пояснює – чому новий рух носить назву «Суспільство майбутнього». Він розповідає, що до складу руху входять націоналісти, учасники революції, російсько-української війни, які зрозуміли, що Україну потрібно не лише захищати, а й розвивати. Це люди, які живуть не лише сьогоднішнім днем, а й тим, якою буде Україна через 10-15 років.

-Щоб нам не говорили, але в країні ще збережено технологічний потенціал для того, щоб Україна була на топових місцях. Нас переконують, що наш максимум – це сировинна економіка. Але у нас є «світлі» голови, є згуртована нація. У той час, як Європа слабшає, світ поринає у нестабільність, не має такої консолідації, наш патріотизм і уміння об’єднатись – дуже сильний ресурс, - говорить Євген Карась.

Лідер руху розповідає, що осередки «Суспільства майбутнього» вже з’явилися у п’ятьох великих обласних центрах, ще у більш ніж десяти містах країни створили молодіжні відділи. При цьому рух спирається не лише на патріотів, ветеранів АТО, а й на представників ІТ-сфери, лідерів думок, фахівців у різних галузях.

-Кадрово ми готові. Тому що вже зараз у нас є активна молодь, яка розбирається і у сучасних технологіях, і у демократичному управлінні та готова вести за собою людей!

Запровадження сучасних технологій у всі сфери життя країни – один із пріоритетів «Суспільства майбутнього». Один із таких кроків – запровадження системи непідробних виборів та мікрореферендумів через мобільний додаток.

Щодо фінансування руху, то його організатори сподіваються на підтримку тих українців, які готові інвестувати у майбутнє країни.

Це майбутнє неможливе без виходу України із демографічної кризи. Вирішувати цю проблему та добиватися запровадження реальних механізмів підтримки державою молодих сімей буде Юрій Бублик, народний депутат України 7 та 8 скликань, який очолив Полтавський осередок «Суспільства майбутнього». Говорить – долучився до руху, тому що бачить у ньому молодь, за якою майбутнє держави.

-Для мене надзвичайно вважливо, щоб збереглася наша ідентичність, наша мова. Щоб країна не занепадала, а розвивалася. У державі є багато людей, які пройшли через революцію, війну і хочуть себе реалізувати. У «Суспільстві майбутнього » я побачив молоде креативне товариство, яке не хоче шукати долі за кордоном, а прагне зреалізувати себе в Україні! – говорить Юрій Бублик.

Юрій Бублик наголошує також на важливості вирішення демографічної проблеми в Україні. Якщо не змінити тенденцію найближчим часом, то за 20-30 років країни, як такої, може не бути. Частина населення постаріє, частина – виїде за кордон. Вихід народний депутат 7 та 8 скликань бачить у забезпеченні молодих сімей житлом. Якщо держава компенсуватиме родинам принаймні половину вартості житла, тоді в українських сімях будуть зявлятися і двоє, і троє діток.

Хоча «Суспільство майбутнього» іще досить молодий рух, але плани у нього досить амбітні. Учасники руху планують брати участь у найближчих місцевих виборах, а у Полтаві та на Полтавщині – завести потужну команду однодумців до місцевих рад. При цьому і Євген Карась, і Юрій Бублик запевняють, що розраховують не лише на нішу, яку займають виборці націоналістичних сил, але й на підтримку усіх, кому небайдуже майбутнє України.

-Я зацікавлений, щоб Полтавська організація розвивалася. Щоб нагору піднімалися молоді активні люди, які цього заслуговують. У нас є команда, з якою можна працювати на київському, на всеукраїнському рівні. Певен, що достатньо кадрів ми знайдемо і у Полтаві – у нас багато розумної та креативної молоді.

При цьому Юрій Бублик додає, що розуміє важливість акценту на вирішенні локальних питань при виборах до місцевої ради. І нагадує, що має досвід не лише народного депутата, а і багаторічного успішного керівника Ковалівської громади, у якій саме на місцевому рівні зумів вирішити чимало проблем, які існували роками.

Полтава презентація Карась Євген Бублик Юрій Суспільство майбутнього
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі