У Краєзнавчому музеї відбудеться презентація книги про Полтавщину в роки німецько-радянської війни 1941-1945 рр

У Краєзнавчому музеї відбудеться презентація книги про Полтавщину в роки німецько-радянської війни 1941-1945 рр, Алла Широкова

1 листопада 2019 року о 13.00 год. у виставковій залі Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського відбудеться презентація книги «Погляд через об’єктив фотокамер. Полтавщина в роки німецько-радянської війни 1941-1945 рр.

«Дана книга є спробою поєднати ґрунтовне дослідження подій радянсько-німецької війни 1941 – 1945рр. на Полтавщині, проведене відомим полтавським істориком і краєзнавцем Віктором Ревегуком, із колекцією світлин, знайдених у архівах Німеччини, Російської Федерації та Сполучених Штатів військовим істориком і краєзнавцем Олегом Безверхнім. Більше двохсот фотографій дозволяють читачеві побачити, якою була Полтава під час німецької окупації й у перші повоєнні роки. Таке поєднання текстової і графічної інформації підсилює сприйняття доволі складного й емоційно насиченого матеріалу книги, яка не мала б жодного шансу побачити світ за радянських часів» - пишуть організатори.

Книга побачила світ у полтавському видавництві «Дивосвіт» і може бути корисною краєзнавцям, а також усім, хто цікавиться історією полтавського краю часів Другої світової війни.

Раніше ми розповідали У Полтаві відбудеться презентація книги Ганни Кревської " Ситцеве щастя"

книга презентація афіша
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі