Осінні канікули – із 28 жовтня по 3 листопада. Куди повести дитину у Полтаві?

Осінні канікули – із 28 жовтня по 3 листопада. Куди повести дитину у Полтаві?, Руденко Софія

У понеділок починаються осінні канікули – школярі відпочиватимуть тиждень. Для дітей це час, коли вони можуть більше спати, гуляти, не вчити уроки і готуватися до навчання (хоча б морально).

Щоб канікули були яскравими і приємними, батьки приділяють дітям більше уваги у цей час. Вони гуляють та відвідують цікаві місця разом із дочками й синами.

Ми зібрали для вас кілька варіантів, куди можна сходити на канікулах. Але це не всі варіанти для відпочинку, адже у вас можуть бути улюблені кав'ярні чи інші місця, які ви зазвичай відвідуєте. Зрештою, якщо не хочеться нікуди ходити, можна влаштувати маленьке свято вдома.

Кінотеатр

Які фільми і мультфільми показуватимуть на канікулах?

Виставка тварин "3Д ілюзії + Джунглі парк"

Осінні канікули – із 28 жовтня по 3 листопада. Куди повести дитину у Полтаві?, фото-1

Квест-кімната

Вистава в театрі

Вечірка на честь Гелловіна

Осінні міні-курси "Welcome Technik" та "Основи графічного дизайну"

Осінні канікули – із 28 жовтня по 3 листопада. Куди повести дитину у Полтаві?, фото-2

Також ми поцікавилися у мам із Полтави і Полтавської області, як проходитимуть канікули їхніх дітей. Беріть на замітку.

Олеся Яременко:

– Канікули ось-ось почнуться, тому ми вже плануємо, як їх провести. Це буде наш тиждень родини. Ми хочемо відкласти телефони, ноутбуки, вимкнути телевізор і просто відпочивати усією сім’єю. Також з’їздимо до бабусі, погуляємо на природі і, можливо, десь відпочинемо в місті.

Олександра Жиган:

– У цьому році наші канікули пройдуть у бабусі в гостях, як і в більшість діток. Бо мама і тато працюють, у них немає канікул. Влітку ми відпочиваємо на морі, але поки що проводимо їх стандартно.

Наталія Макарова:

– Раніше ми їздили на каток або ходили в кіно. На цих канікулах ми збиралися поїхати в гості в Харківську область, але Ліна (дочка) зараз займається футболом. Вона вирішила не пропускати тренувань, тому ми будемо вдома. Можливо, з'їздимо на свято Гелловіна, у минулому році нам дуже сподобалося. Або сходимо на якийсь гарний фільм.

Алла Рябуха:

– Моя дочка Кіра зі своїми однокласниками мали поїхати до Харкова на екскурсію. Але так сталося, що дівчина із їхнього класу захворіла, і в них тепер карантин. Вони нікуди не їхатимуть, але ми хочемо із Кірою самі поїхати і погуляти у Харкові. Якщо не вийде, у Полтаві сходимо на ковзанку або посидимо в кав’ярні.

Раніше ми повідомляли За відсутність дітей у школі без поважної причини батьків будуть штрафувати

Полтава жовтень школа канікули відпочинок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі