
19:00, 25 жовтня 2019 р.
Надійне джерело
На Полтавщині знайшлася жінка, яку другий день шукали у лісі

Нагадаємо, учора, 24-го жовтня, у Кременчуцькому районі заблукала у лісі 79-річна жителька міста Кременчук. Її шукали учора увечері та сьогодні впродовж дня силами рятувальників, поліції та представників громадськості.

Нарешті, сьогодні близько 17:00 з'явилася інформація, що літня жінка знайшлася! За словами бабусі, вона переночувала у лісі, а сьогодні самостійно вийшла на автодорогу і дісталася додому маршрутним транспортом. Про це повідомили у ГУ ДСНС України у Полтавській області.
Нагадаємо, раніше полтавські рятувальники розшукали двох пенсіонерів, які заблукали у лісі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
09:36, 8 червня
07:22, 29 травня
06:28, 1 червня
14:53, 9 червня
14:02, 30 травня