Медичний персонал третьої міської лікарні вакцинували від грипу

Медичний персонал третьої міської лікарні вакцинували від грипу, Алла Широкова

Наближається сезон простудних захворювань. Тому лікарня спільно з профспілковою організацією закупили сорок доз вакцини « Ваксигрип» і для   щеплення лікарів та медсестер.

« - На сьогоднішній день вже є інформація, що простудними та грипоподібними захворюваннями хворіє сто тридцять шість тисяч українців, і зафіксовано два випадки грипу, лабораторно підтверджених. Тому захистити наших працівників, які тісно контактують з населенням – справа надважлива! » - говорить директор КП Третя міська лікарня Анатолій Рудич

Медичний персонал третьої міської лікарні вакцинували від грипу, фото-1

Завідувачка поліклінічним відділенням Наталія Шаповаленко каже – вакцинацію персоналу у закладі проводять щорічно. Переконувати у доцільності нікого не потрібно – медики на власні очі бачать ускладнення , що вникають у пацієнтів внаслідок грипу:

« - Передусім, це бронхити та пневмонії. І таких випадків вже стало більше – почався сезонний підйом. Прикро, що іноді люди до останнього не звертаються до лікарів, а тоді справа доходить до лікарняного ліжка. На жаль, щодо щеплень у громадян існує величезна кількість забобонів та упереджень. Але ми, лікарі, щеплюємося щороку і це завжди дає позитивний результат. Якщо хтось із колективу захворів, то перебіг хвороби легкий».

Жанна Криволап, медична сестра фізіотерапевтичного кабінету заходить до маніпуляційного кабінету першою. Каже, що вакцинується щороку і щеплення працює на всі сто відсотків: « Жодного разу я не хворіла, переноситься вакцина дуже добре».

Олена Гончарова – лікар терапевт, асистент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини : « На вакцину реагую добре, ще жодного разу не хворіла, це особливо важливо, коли працюєш з пацієнтами».

Анатолій Рудич закликав полтавців наслідувати приклад його підлеглих:

Медичний персонал третьої міської лікарні вакцинували від грипу, фото-2

« - Користуючись нагодою, зазначу – якщо мешканці Подільського району виявлять бажання вакцинуватися – придбавайте вакцину, і ми в умовах процедурного кабінету поліклініки її введемо. Бережіть своє здоров’я і пам’ятайте, що хворобу легше попередити, аніж лікувати».

Раніше ми розповідали У хірургічному відділенні третьої міської лікарні виконують операції на обладнанні, аналог якого є тільки у інституті Шалімова 

вакцинація профілактика грип
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі